Pobierz aplikację betfan na telefon
Petrocub – Floriana, specjalna oferta BETFAN
W czwartek odbędą się kolejne mecze eliminacji Ligi Konferencji. W jednym z nich Petrocub zagra z Florianą. W pierwszym starciu padł bezbramkowy remis. BETFAN w swojej codziennej promocji MATCHDAY BOOST wziął pod lupę to spotkanie.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Petrocub – Floriana (14.07, 19:00)- MATCHDAY BOOST

Trwa walka o europejskie puchary. W czwartek Petrocub podejmować będzie Florianę w ramach eliminacji Ligi Konferencji. BETFAN w dzisiejszym MATCHDAY BOOST wziął pod lupę właśnie to spotkanie. Polski legalny bukmacher w swojej codziennej promocji podwyższył kurs na jedno z wydarzeń z tego meczu. Specjalny zakład dedykowany jest osobom, które chciałyby obstawić zwycięstwo gospodarzy. BETFAN podwyższył kurs na wygraną Petrocub na aż 2.50 (tradycyjna oferta 1.71). Można więc zarobić zdecydowanie więcej niż u innych bukmacherów. Maksymalna stawka, za jaką można zawrzeć taki zakład wynosi 50 złotych. Warto także dodać, że MATCHDAY BOOST może znaleźć się na kuponie AKO. Zapoznaj się z typami dnia i stwórz swój wymarzony kupon na dziś.

2.50

WYGRANA PETROCUB

betfan

Petrocub – Floriana (14.07, 19:00) – zapowiedź

W jednym z czwartkowych meczów eliminacji Ligi Konferencji Petrocub podejmować będzie Florianę. W pierwszej rywalizacji padł bezbramkowy remis. Petrocub jest klubem z Mołdawii. W minionym sezonie zajął drugie miejsce w swojej lidze, ustępując jedynie Sheriffowi Tyraspol. Petrocub miał aż 13 punktów przewagi nad trzecim Milsami. Floriana w poprzednim sezonie zajęła drugą pozycję w lidze maltańskiej. Zabrakło jej trzech punktów do mistrza – Hibernians. Floriana wygrała za to na koniec kampanii w pucharze Malty. W finale po dogrywce pokonała Vallettę. W pierwszej rywalizacji oddała zdecydowanie więcej strzałów, ale nie była w stanie pokonać bramkarza mołdawskiej drużyny.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!