Pobierz aplikację betfan na telefon
Peter Wright – Jim Williams: Typy, kursy, zapowiedź 27.07 | PDC MŚ 2024
Wydaje się, że najciekawszym i najbardziej prestiżowym starciem 2 rundy Mistrzostw Świata będzie pojedynek, w którym Peter Wright podejmie Walijczyka Jimiego Williamsa. Mecz zapowiada się na niezwykle wyrównany i, pomimo że Wright będzie miał większe szanse na wygraną to Williamsa stać na niespodziankę. Kto więc okaże się lepszym w tym starciu? Zapraszamy na zapowiedź oraz na typy na Peter Wright – Jim Williams.
 
Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Peter Wright – Jim Williams?
  2. Zapowiedź spotkania Peter Wright – Jim Williams
  3. Jakie są kursy na Peter Wright – Jim Williams?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Peter Wright – Jim Williams?
Sprawdź również specjalną promocję BETFAN:PDC Mistrzostwa Świata dart 2024: Typy, kursy, zapowiedź, transmisja

CODZIENNE FREEBETY ZA DARTS!

Trwają PDC Mistrzostwa Świata. Jest to doskonała okazja do zgarniania codziennych freebetów za stawianie kuponów na darts. Graj PDC Mistrzostwa Świata i odbieraj freebet 10 zł! Mało tego! Rozdajemy jeszcze freebety zależne od wydarzeń. Płacimy:
Freebet 50 zł za skończenie lega w 9 lotkach
Freebet 30 zł za checkout 170
Freebet 10 zł za wygraną Polaka

Peter Wright – Jim Williams typy bukmacherskie

1.51

WYGRANA WRIGHTA

betfan

Peter Wright przyjeżdża na Mistrzostwa Świata PDC jako czwórka turniejowa. Jego forma jednak w ostatnim czasie nie jest najwyższa, jednak jak znamy Petera na Mistrzostwa przygotował z pewnością maksa. Już w jego pierwszym meczu, jednak trafił na bardzo trudnego rywala, albowiem Jimiego Williamsa. Walijczyk ma już jeden mecz za sobą w Mistrzostwach, w którym pewnie 3:0 ograł Madhoo. Ciężko coś wyciągnąć jednak z tamtego spotkania, albowiem Williams miał naprawdę słabego rywala i średnia na poziomie 87 wystarczyła do wygranej. Tutaj wydaje się, że taka średnia nie wystarczy do ogrania Wrighta, jednak spodziewam się, że Walijczyk jest w stanie rzucać na poziomie 95-97 punktów i to z pewnością pozwoli mu rywalizować jak równy z równym. Wright jak wspomniałem ostatnio nie wyglądał najlepiej, ale moim zdaniem przygotuje tutaj dobrą formę i choć będzie to bardzo trudne spotkanie dla niego to liczę, że doświadczeniem wygra to spotkanie.

Peter Wright – Jim Williams kursy bukmacherskie

  • Wygrana Peter Wright – 1.51
  • Wygrana Jim Williams – 2.46

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Peter Wright – Jim Williams wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim Szkot Peter Wright (kurs 1.51). Nieco mniejsze szanse natomiast ma natomiast Walijczyk – Jim Williams, na którego mnożnik został wyceniony na poziomie 2.46.

Peter Wright – Jim Williams GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Środowe spotkanie Mistrzostwa Świata w darcie 2024 pomiędzy Peterem Wrightem, a Jimim Williamsem w ramach 2 rundy, odbędzie się 20 grudnia o 23:10. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Wright – Williams przeprowadzi platforma streamingowa Viaplay.

  • Relację można także śledzić na Betfan.pl względem zmieniających się kursów bukmacherskich.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!