Pobierz aplikację betfan na telefon
Paulo Dybala pod obserwacją. Odejdzie do Premier League?

Paulo Dybala jest w trakcie negocjacji z Juventusem na temat przedłużenia kontraktu. W grę wchodzi jednak również zmiana klubu.

DRUGIE WŁOSKIE PODEJŚCIE „THE BLUES”

Umowa piłkarza z mistrzem Włoch obowiązuje do czerwca 2022 roku, jednak już teraz znajdują się kluby, które monitorują jego sytuację w kontekście ewentualnych przenosin. Na pierwszy plan obserwacji wysunęło się Chelsea. Po głośnych transferach tego lata włodarze klubu najwyraźniej nie mają zamiaru powstrzymywać się przed kolejnymi topowymi ruchami. Sytuacja może nabrać rozpędu, jeśli Juventus nie zdecyduje się na przedłużenie kontraktu z piłkarzem. To może przyspieszyć zmianę otoczenia Argentyńczyka. Byłoby to drugie podejście „The Blues” do napastnika z ligi włoskiej. Tego lata starali się oni o pozyskanie Lautaro Martineza, co jednak ostatecznie nie doszło do skutku. Dybala może zostać sprzedany po zakończeniu sezonu, by „Stara Dama” nie wypuściła go za darmo po wygaśnięciu kontraktu.

DYBALA PODEJMIE SIĘ NOWEGO KIERUNKU?

Paulo Dybala występuje w Juventusie od 2014 roku, gdzie trafił z innego włoskiego klubu – Palermo. W ubiegłym sezonie rozegrał on 33 mecze ligowe i strzelił 11 bramek. W obecnym sezonie Dybala jeszcze nie zagrał w Serie A. Andrea Pirlo nie widzi zawodnika w swojej koncepcji, na czym może skorzystać zespół z Londynu. W obliczu bycia opcją rezerwową również sam piłkarz zyskałby na zmianie otoczenia. Najwcześniej jednak jakiekolwiek informacje mogą pojawić się w zimowym oknie transferowym.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!