Pobierz aplikację betfan na telefon
Śląsk faworytem w dwumeczu z Paide

Już w najbliższy czwartek 8 lipca Śląsk Wrocław zmierzy się w meczu wyjazdowym z Paide Linnameeskond w ramach 1. Rundy eliminacji do Ligi Konferencji Europy. 

Śląsk Wrocław zdecydowanym faworytem

Wrocławianie są zdecydowanym faworytem czwartkowego spotkania, jak i całego dwumeczu pierwszej rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy. Śląsk w zeszłym sezonie zajął czwarte miejsce w Ekstraklasie i dzięki temu może reprezentować naszą ligę w europejskich rozgrywkach. Niestety, współczynnik UEFA mamy na tyle niski, że drużyna z Wrocławia musi rozpocząć swoją przygodę już od pierwszej rundy.

Paide Linnameeskond to aktualny wicemistrz Estonii, wyprzedzając estońskiego hegemona Levadię Tallinn. Klub z Estonii radzi sobie całkiem przyzwoicie również w obecnym sezonie. Przypomnijmy, że sezon w Estonii jest rozgrywany systemem wiosna – jesień. Po 16 kolejkach Paide zajmuje trzecie miejsce ze stratą sześciu punktów do Levadii Talinn. W ostatnich pięciu meczach wicemistrz Estonii zanotował trzy zwycięstwa, jeden remis i jedną porażkę.

Paide Linnameeskond – Śląsk Wrocław (08.07, 20:00) – MATCHDAY BOOST

Na pierwszy mecz Śląska w eliminacjach Ligi Konferencji Europy bukmacher BETFAN przygotował specjalną ofertę MATCHDAY BOOST, w której podwyższa kurs na zwycięstwo wrocławian do aż 1.80! Maksymalna stawka za jaką można zawrzeć taki zakład to 100 złotych.

Paide Linnameeskond – Śląsk Wrocław (08.07, 20:00) – typ na zwycięzcę meczu

Z pewnością nie wiemy zbyt dużo o Paide Linnameeskond i do końca nie wiemy, czego spodziewać się po tej drużynie. Wiemy jednak na pewno, że polska liga jest obecnie mocniejsza niż estońska i ekipa z Wrocławia bez problemu powinna sobie poradzić w takim starciu. Uważam, że dla Śląska powinna to być rozgrzewka i dobre przetarcie przed kolejnymi meczami w eliminacjach do Ligi Konferencji Europy. Nie oznacza to jednak, że należy rywala zlekceważyć. To chyba najgorsza rzecz, jaką można zrobić. Drużyna Jacka Magiery musi podejść do meczu maksymalnie skoncentrowana i postarać się wykorzystywać każdą sytuację na zdobycie bramki.

Proponowany typ: Zwycięstwo Śląska – kurs 1.30 z oferty BETFAN 

Paide Linnameeskond – Śląsk Wrocław (08.07, 20:00) – typ na brak gola dla Paide

Czy w tym meczu obie drużyny zdobędą bramkę? Takie pytanie zadawałem sobie kilkakrotnie od samego rana. Po dłuższych przemyśleniach na ten temat, biorąc również pod uwagę przepaść, jaka dzieli obecnie ligę polską i estońską, stwierdzam, że nie. Paide Linnameeskond nie powinno stworzyć sobie aż tylu sytuacji bramkowych i zdobyć gola. Mam również nadzieję, że obrona Śląska będzie skupiona przez całe spotkanie niezależnie od rozmiarów prowadzenia wrocławian.

Proponowany typ: Paide strzeli gola –NIE – 1.88 – kurs   z oferty BETFAN 

Paide Linnameeskond – Śląsk Wrocław (08.07, 20:00) – Gdzie oglądać? Transmisja w tv i online

Mecz pomiędzy Paide Linnameeskond a Śląskiem Wrocław rozpocznie się w czwartek 8 lipca o godzinie 20:00. Transmisję z tego spotkania będzie można obejrzeć na TVP Sport. Online mecz zobaczymy na TVPSPORT.PL i w aplikacji mobilnej.

Zachęcam również do zapoznania się z symulacją tegorocznego występu Śląska w europejskich pucharach przygotowaną przez analityków BETFAN.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!