Pobierz aplikację betfan na telefon
OKC Thunder – Phoenix Suns: Typy NBA, kursy, zapowiedź 19.03
Przed nami następna niedziela ligą koszykówki, jaką jest NBA, co oznacza mecze w polskich godzinach wieczornych. pierwszy i drugi mecz rozpoczną się o godzinie 20:30. Jednym z nich będzie pojedynek dwóch drużyn zmierzający do fazy Play-off. Zapraszamy na zapowiedź meczu i typy Oklahoma City Thunder – Phoenix Suns.

OKC Thunder – Phoenix Suns: NBA zapowiedź meczu

Oklahoma City Thunder w tym sezonie walczy o pierwszy od wielu lat postseason. Zajmują w Konferencji Zachodniej dziewiąte miejsce, ale walka o fazę Play-In będzie się rozgrywać do ostatniego meczu sezonu zasadniczego. Thunder zagrają w niedziele z inną drużyną z Konferencji Zachodniej – Phoenix Suns. Finaliści poprzednich Play-offs są na czwartym miejscu w tej konferencji. Oba zespoły rozegrały w tym sezonie tyle samo spotkań i Suns wygrali 4 mecze więcej dotychczas.

OKC Thunder - Phoenix Suns: Typy NBA

Suns wygrali ostatni mecz z Orlando Magic u siebie, przerywając serie trzech porażek z rzędu. Była to jednak wygrana tylko trzema punktami z jedną z gorszych ekip w tym sezonie. Widać, że Suns dosięgnęła gorsza dyspozycja. Thunder natomiast po wygranych z Pelicans, Spurs i Nets przegrali w ostatnim spotkaniu z Toronto Raptors. Po powrocie do swojej hali będą walczyć o kolejne zwycięstwo, przybliżające ich do gry w postseason.

2.08

OKC THUNDER

betfan

 

OKC Thunder - Phoenix Suns: NBA gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Spotkanie pomiędzy Oklahoma City Thunder, a Phoenix Suns odbędzie się o 20:30 w niedzielny wieczór 19 marca. Transmisja z tego starcia będzie dostępna w usłudze NBA League Pass na stronie Internetowej NBA.com.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!