Pobierz aplikację betfan na telefon
Odra – Skra: typy, kursy, zapowiedź (18.09) | 1. liga
Odra Opole jest w bardzo słabej dyspozycji w tym sezonie. Zeszłe rozgrywki skończyli na miejscu barażowym, a w tym znajdują się w strefie spadkowej. Skra Częstochowa znajduje się w środku stawki i punktuje całkiem nieźle. Po dziesięciu kolejkach mają dwa razy więcej punktów niż ich dzisiejsi rywale. Gospodarze wydostaną się ze strefy spadkowej czy goście przesuną się w górne rejony tabeli? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Odra Opole – Skra Częstochowa. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Odra Opole – Skra Częstochowa (18.09. godz. 18:00) – zapowiedź 

Odra Opole przegrała trzy ligowe mecze z rzędu i znowu wylądowała w strefie spadkowej. Jeśli chcą powrócić na bezpieczne miejsce, to muszą pokonać u siebie Skrę Częstochowa. Gospodarze mają najgorszą defensywę w lidze i tracą średnio dwa gole na mecze, co jest bardzo słabym wynikiem.
Zupełnie inaczej wygląda sytuacja w Skrze. Ekipa z Częstochowy ma jedną z najlepszych obron w lidze i średnio raz w spotkaniu tracą gola. Na dziesięć rozegranych meczów, aż w pięciu zachowali czyste konto. Ta statystyka popsuła się nieco w ostatnich kolejkach, ponieważ wygrali 2:1 z Resovią w Rzeszowie i przegrali u siebie z Arką Gdynia 1:2. Skra przed rozpoczęciem tego starcia znajduje się w dolnej części tabeli, ale zwycięstwo pozwoliłoby im, przesunąć się do czołowej "10" i mieć tyle samo punktów, co ekipy z miejsc barażowych.

Odra Opole – Skra Częstochowa (18.09. godz. 18:00) – typ

1.73

WYGRANA SKRY

LUB REMIS

betfan

Odra zawodzi i gra bardzo słabo. Przegrali 1:4 z Górnikiem Łęczna, 0:1 z GKS-em Katowice i 0:2 z Tychami. Biorąc pod uwagę ich ostatnie poczynania w ataku i solidną grę Skry w Częstochowie uważam, że goście nie przegrają tego starcia.

Odra Opole – Skra Częstochowa (18.09. godz. 18:00) – transmisja 

Mecz Odry ze Skrą zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim w Opolu. Początek starcia zaplanowano na godzinę 18. Transmisja dostępna na stronie i w aplikacji Polsat Box Go. Relacja na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!