Odra Opole – ŁKS: typy, kursy, zapowiedź (05.11) | I Liga

Bartłomiej Cichecki

04 listopada 2022

Odra Opole - ŁKS: typy, kursy, zapowiedź (05.11) | I Liga

Pierwszy sobotni mecz w 1. Lidze to nie byle jaki mecz! Odra Opole podejmie na własnym stadionie wicelidera tabeli  1. Ligi – ŁKS. Goście mogą w przypadku zwycięstwa mogą wyprzedzić obecnego lidera – Puszczę. Walka o jak najlepsze miejsce przed zakończeniem rodny jesiennej trwa w najlepsze! Zapraszam na krótką analizę dotyczącą tego spotkania oraz na typy jakie proponuję po długiej analizie! 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

I liga: Odra Opole – ŁKS (05.11, 15:00) – Zapowiedź

ŁKS podejmuje kolejną próbę powrotu na szczyt czyli do Ekstraklasy. Przed nimi w perspektywie mecz z Odrą Opole, a następnie z GKS Katowice. Drużyna gospodarzy dopiero w ostatniej kolejce zaliczyła zwycięstwo w meczu z Chojniczanką. Kończąc tym samym passę 5 meczów bez wygranej. To ważny impuls dla klubu i zespołu, który jest dopiero czternasty. Tylko jeden punkt dzieli ich od strefy spadkowej. Dla gospodarzy to bez różnicy czy grają u siebie czy na wyjazdach, ponieważ punktują bardzo podobnie – na wyjazdach 7 punktów, w meczach domowych 8. Tego nie można powiedzieć o punktowaniu ŁKS-u. Piłkarze z łodzi znacznie lepiej punktują w meczach domowych. Zdobyli podczas ich 20 punktów, gdy na wyjeździe to raptem 11 oczek. 

 

I liga: Odra Opole - ŁKS (05.11, 15:00) - Typy bukmacherskie, kursy

2.30

ŁKS WYGRA

betfan

 

Stawiam, że ŁKS zdoła wygrać na średnio trudnym dla nich terenie jakim jest Opole. 3 punkty mocno im się przydadzą, by awansować na fotel lidera.

I liga: Odra Opole - ŁKS (05.11, 15:00) - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Sobotni mecz pomiędzy Odrą Opole, a ŁKS w ramach 17. kolejki 1 ligi odbędzie się 5 listopada o 15.00 na Stadionie Miejskim w Łodzi. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na kanałach z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy