Pobierz aplikację betfan na telefon
Odra Opole – GKS Katowice: Typy, kursy, zapowiedź 05.09
Mecze między Odrą Opole, a GKS-em Katowice można śledzić już od 1999. Spotykają się dziś po raz osiemnasty, na stadionie w Opolu o godzinie 18:00. Gospodarze lawirują aktulanie nad strefą spadkową z dorobkiem siedmiu punktów po ośmiu kolejkach. Z kolei goście chcą z pewnością zwycięstwem zbliżyć się do top 6. Jak w końcowym rezultacie zakońćzy się ten pojedynek? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Odra Opole – GKS Katowice.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

1. Liga: Odra Opole – GKS Katowice (05.09, 18:00) – zapowiedź meczu

Bardzo słaby start sezonu w wykonaniu Odry Opole, póki co muszą walczyć o każdy punkt by na koniec sezonu nie martwić się o utrzymanie. GKS po ośmiu spotkaniach ma 11 punktów i zajmują dwunaste miejsce. Istnieje, więc szansa na skok nawet na siódmą pozycję w tabeli. Mecz więc staje się tak naprawdę poważną walką o komplet punktów. W historii starć między tymi ekipami przynosił w pięcie ostatnich przypadkach rozstrzygnięcie było w jedną ze stron.

1. Liga: Odra Opole - GKS Katowice (05.09, 18:00) - typy

Typy Odra Opole - GKS Katowice

Spotkanie praktycznie o sześć punktów, dobry moment na odbicie się dla jednej jak i drugiej ekipy. Ostatnie pięć spotkań pokazuje, że raczej jedna ze stron zgarniała komplet punktów. Co więcej w czterech na pięć meczach padał over 2,5 gola. Stawiam, że mecz wygra któraś z drużyn, a liczba goli będzie powyżej 1,5.

1.79

ODRA/GKS

I POWYŻEJ 2,5 GOLA

betfan

1. Liga: Odra Opole - GKS Katowice (05.09, 18:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Poniedziałkowy mecz Odra Opole z GKS Katowicami w ramach 9. kolejki 1. Ligi polskiej, odbędzie się 5 września o 18:00 na Stadionie Miejskim Odra w Opolu. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na kanale Polsat Sport Extra.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!