ŁKS Łódź – Odra Opole: typy, kursy, zapowiedź 03.06 | I Liga

Bartłomiej Cichecki

03 czerwca 2023

ŁKS Łódź - Odra Opole: typy, kursy, zapowiedź 03.06 | I Liga

Ostatnia kolejka na zapleczu I. ligi zapowiada się pasjonująco. Wciąż nie wiemy, które zespoły ostatecznie zajmą konkretne miejsca w czubie ligi. Także do ostatniej minuty 34 kolejki będzie ważyć się los drugiego beniaminka, który awansuje bezpośrednio do Ekstraklasy. ŁKS ma już pewny awans i pewność siebie. Odra Opole przyjedzie zagrać ostatni dobry mecz tej wiosny. Kto będzie lepszy na zakończenie sezonu?  Sprawdź zapowiedź i typy na mecz ŁKS Łódź – Odra Opole.

ŁKS Łódź – Odra Opole: zapowiedź meczu

Drużyna gości może mieć spory problem, by skutecznie przeciwstawić się ŁKS-owi. Gospodarze są wybornej formie na własnym stadionie w tym sezonie. Natomiast ich same wyniki z wiosny są wzorowe. Sześć wygranych i tylko jeden remis w pierwszym meczu po zimowej przerwie. Odra nie miała takiej serii, ani u siebie, ani na wyjeździe. Piłkarze z Opola za to potrafili postawić trudne warunki drużynie ŁKS, gdy rozgrywano pierwszy mecz w Opolu. Tam minimalnie lepsi okazali się być goście (wygrali 2:1). Odra jest ostatnim zespołem ligi, który zajmuje miejsce tuż nad strefą spadkową, a sam spadek nie grozi im od dwóch kolejek. Teraz mają szansę zakończyć sezon wyżej niż na 15 miejscu, ale do tego będzie potrzebna wygrana na wyjeździe numer sześć. Pamiętajmy, że ostatnia wizyta Odry na stadionie ŁKS skończyła się wysoką wygraną gości. 

 
 

ŁKS Łódź - Odra Opole: typy

Komplet publiczności na stadionie, sobota godzina popołudniowa... To najlepsze okoliczności do tego, by móc po raz ostatni wybiec na boisko w tym sezonie i podziękować kibicom za wsparcie oraz sam awans do Ekstraklasy. Myślę, że będzie to przyjemna sobota dla gospodarzy, dlatego też zakładam, że wygrają z Odrą, z którą mają pewne rachunki do wyrównania - ostatni ich mecz w Łodzi z ŁKS to dotkliwa porażka miejscowych (aż 4:0).

1.59

ŁKS WYGRA

betfan

 

ŁKS Łódź - Odra Opole: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz ŁKS kontra Odra Opole, odbędzie się 3 czerwca na Stadionie Miejskim w Łodzi. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Polsat Sport z polskim komentarzem..

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 
 
 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy