Pobierz aplikację betfan na telefon
Odra Opole – Bruk Bet: Typy, kursy, zapowiedź | 12.11 1. Liga Polska

W 1. lidze polskiej dzieje się naprawdę wiele. Jak co roku są walka praktycznie całej ligi jest bardzo wyrównana. W  jednym z meczów 18. kolejki Odra Opole zmierzy się z Bruk Betem Termalica. Goście wciąż kontynuują serię bez porażki, dzięki temu zbliżyli się do top 6. Gospodarze z kolei balansują nad strefą spadkową. Czy tym razem uda im się zatrzymać rywali? Zapraszam na zapowiedź spotkania Odra Opole – Bruk Bet.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

1. Liga: Odra Opole – Bruk Bet (12.11, 15:00) – zapowiedź meczu

Odra Opole nie dała swoim kibicom trzech punktów, od czterech spotkań. Jedyna ich wygrana w ciągu poprzednich siedmiu meczów była z Chojniczanką, która radzi sobie jeszcze gorzej niż oni. Ciężko, więc będzie im szukać kompletu punktów z Bruk Betem, który ma aspiracje na awans w tym sezonie. Udowadniają to w ostatnich kolejkach, gdzie nie przegrali w ciągu czterech spotkań. Porażkę odnieśli tak naprawdę raz w ciągu dziewięciu meczów. Na rywali, którzy stracili 33 bramki, taka ofensywa jaką mają Słonie, powinna dać im duże szanse.

 

1. Liga: Odra Opole - Bruk Bet (12.11, 15:00) - typy

Typy Odra Opole - Bruk Bet

Obie ekipy miały już szansę się wybadać, gdy rywalizowali w pierwszej kolejce tego sezonu. Wtedy lepsza okazała się ekipa Bruk Betu, jednak tylko jedną bramką, bo wygrali 2:1. Co więcej grali wtedy na swoim boisku, więc wsparcie swoich kibiców dało wtedy bardzo dużo. Tym razem Odra Opole może chcieć się pokazać na swoim terenie, zwłaszcza, że to ostatni mecz przed przerwą. Stawiam, że obie ekipy strzelą gola.

1.74

OBIE STRZELĄ

betfan

1. Liga: Odra Opole - Bruk Bet (12.11, 15:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Odra Opole, z Bruk Betem w ramach 18. kolejki 1. Ligi polskiej, odbędzie się 12 listopada o 15:00 na Stadionie Miejskim Odra w Opolu. Transmisję z tego starcia nie będzie można obejrzeć na żadnym kanale.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!