Pobierz aplikację betfan na telefon
Obradović o krok od Wisły Płock. Młody talent

Milan Obradović przejdzie testy medyczne w Wiśle Płock. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to zawodnik podpisze kontrakt z „Nafciarzami”. Informację podała oficjalna strona klubu.

JEDENASTY TRANSFER

Klub z Płocka nie próżnuje w tym okienku transferowym. Jeśli Obradović podpisze umowę z klubem, będzie już jedenastym piłkarzem zakontraktowanym tego lata. Kadrę zespołu do tej pory zasilili m.in. Patryk Tuszyński, Damian Zbozień, Oskar Zawada czy Filip Lesniak. Teraz płocczanie zacierają ręce na młodego obrońcę z Bałkanów.

OBRADOVIĆ POMOŻE W OBRONIE?

20-latek jest zawodnikiem FK Napredak Kruševac. Zespół zajął dziesiąte miejsce w ubiegłym sezonie serbskiej Super Ligi, a Obradović odgrywał rolę podstawowego stopera. Zagrał on w 19 meczach, a w kilku z nich pełnił nawet funkcję kapitana drużyny. Mierzący 189 cm wzrostu zawodnik jest lewonożny, a właśnie takiego piłkarza poszukiwali „Nafciarze”, o czym wspomina dyrektor sportowy Marek Jóźwiak. W obecnym sezonie Obradović rozegrał tylko 45 minut, gdyż jego klub spodziewał się transferu i nikt nie chciał ryzykować kontuzji. Obecnie FK Napredak zajmuje 17. miejsce w tabeli, co jest już dużo słabszym wynikiem. Wkrótce zapewne pojawi się informacja o zakontraktowaniu Serba przez polski zespół. Portal Transfermarkt wycenia zawodnika na 350 tysięcy euro, ale najprawdopodobniej kwota transferu będzie niższa.

Wisła Płock zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli. Po 5 kolejkach Ekstraklasy na swoim koncie zgromadziła 5 punktów.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!