Pobierz aplikację betfan na telefon
Nurnberg – Dusseldorf. Typy, kursy, zapowiedź 08.02 | Puchar Niemiec
W pierwszym środowym meczu 1/8 finału Pucharu Niemiec, Nurnberg zagra z Dusselford. Będzie to więc pojedynek drużyn, występujących na zapleczu Bundesligi. Czy klub Dawida Kownackiego potwierdzi całkiem dobrą dyspozycję i awansuje do dalszej fazy turnieju? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz FC Nurnberg – Dusseldorf.

Nurnberg – Dusseldorf: zapowiedź meczu

Środowe zmagania w 1/8 finału Pucharu Niemiec, rozpocznie starcie FC Nurnberg z Dusseldorf. Obie drużyny grają w 2. Bundeslidze, a zatem możemy spodziewam się wyrównanego spotkania. Nurnberg plasuje się na 16. pozycji. Nie najlepiej wznowiło rozgrywki ligowe. Przegrał z St. Pauli i Furth. Dusseldorf na koniec stycznia pokonał Magdeburg, a dwa gole w tym starciu strzelił Dawid Kownacki. Następnie jednak doznał druzgocącej porażki 1:4 z Paderborn.

Nurnberg - Dusseldorf: typy i przewidywane składy

Typy Nurnberg - Dusseldorf

Środowe spotkanie Nurnberg z Dusseldorf wydaje się być niezwykle wyrównany. Obie drużyny grają na tym samym szczeblu rozgrywkowym. Nieco lepiej w przekroju całego sezonu spisuje się Dusselford. Stawiam zatem na wygraną drużyny Dawida Kownackiego.

2.55

WYGRANA DUSSELDORF

betfan

Przewidywane składy

  • Nurnberg: Jensen; Gyamerah, Hubner, Schindler, Nurnberger; Castrop, Tempelmann, Flick, Daehli; Nischalke, Duah
  • Dusseldorf: Kastenmeier; Oberdorf, Hoffman, De Wijs, Karbownik; Hendrix, Tanaka, Klaus, Appelkamp, Peterson; Kownacki

Nurnberg - Dusseldorf: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Środowy mecz Nurnberg z Dusseldorf, odbędzie się 8 lutego o 18:00. Spotkanie będzie można obejrzeć na Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!