Pobierz aplikację betfan na telefon
Nottingham – Wolves: Typy, kursy, zapowiedź 1.04 Premier League
Pierwsze mecze eliminacji do EURO 2024 za nami, a więc możemy wrócić do rozgrywek Premier League. Przed nami 29. kolejka, w której Nottingham zmierzy się na swoim boisku z Wolves. Obie drużyny znajdują się aktualnie w gronie drużyn, które do końca sezonu będą musiały walczyć o utrzymanie. Zwłaszcza gospodarze w aktualnej formie mogą nie czuć się swobodnie. Czy w tym starciu będzie ich stać na komplet?  Zapraszam na zapowiedź spotkania Nottingham – Wolves.

Nottingham – Wolves: zapowiedź meczu

Norringham ten rok zaczęło od całkiem niezłych wyników, remisując z Chelsea, czy wygrywając z Leciester. Teraz mają znacznie słabszy okres, gdzie na sześć ostatnich spotkań udało im się tylko dwukrotnie zremisować, a resztę przegrali. Srednio w tych meczach tracili dwa gole. Teraz będą gościć Wolves, które poprawiło swoją grę, ale wciąż dobre mecze przeplatają porażkami. Obie drużyny mimo, że są odpowiednio na 16. i 13. lokacie, to od strefy spadkowej są tylko punkt, czy dwa lepsi.

Nottingham - Wolves: typy

Na tym etapie sezonu i w takiej sytuacji dolnej części tabeli, będzie liczył się każdy punkt. W tym meczu obu drużynom będzie bardzo zależało na komplecie, ale ciężko wskazać kto ma na to większe szanse. Ich pierwszy mecz ligowy zakończył się 1:0 dla Wolves i moim zdaniem tym razem zobaczymy co najmniej dwa trafienia.

1.43

POWYŻEJ 1,5 GOLA

betfan

Nottingham - Wolves: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Nottingham z Wolves w ramach 29. kolejki Premier League, odbędzie się 1 kwietnia o 16:00 na City Ground w Nottingham. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na platformie Viaplay.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!