Pobierz aplikację betfan na telefon
Nottingham – Fulham: Typy, kursy, zapowiedź 16.09
W ten weekend rusza 8. kolejka w ramach najwyższej klasy rozgrywkowej Anglii – Premier League. Nottingham w jednym z dwóch pierwszych meczów rozgrywających w piątek  podejmie na własnym boisku drużynę Fulham. Gospodarze znajdują się aktualnie w strefie spadkowej i na pewno będą starać się z niej uciec. Czy będą w stanie ugrać komplet punktów ze Fulham? Zapraszam na zapowiedź spotkania Nottingham – Fulham.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Premier League: Nottingham – Fulham (16.09, 21:00) – zapowiedź meczu

Nottingham w roli beniaminka nie radzi sobie najlepiej. Wszystko wskazuje na to, że mogą w przyszłym sezonie wrócić do Championship. Ostatnie trzy spotkania to same porażki i aż dziesięć straconych bramek. Choć Fulham nie wygląda wiele lepiej to ich aktualna pozycja tabeli -10, z pewnością ich bardzo satysfakcjonuje. Na pewno lepiej sprawdzają się w Premier League niż gospodarze. W zeszłym sezonie jeszcze jak obie ekipy grały w Championship, raz wygrał Fulham, a raz Nottingham.

Premier League: Nottingham - Fulham (16.09, 21:00) - typy

Typy Nottingham - Fulham

Mimo minimalnie lepszych wyników gości to kursy na to spotkanie są bardzo wyrównane. Ciężko typować wynik tego spotkania i myślę, że słaby poziom obrony jaki prezentują obie ekipy sprawi, że zobaczymy kilka trafień w meczu. Stawiam, że obie drużyny strzelą gola.

1.70

OBIE STRZELĄ

betfan

Premier League: Nottingham - Fulham (16.09, 21:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Nottingham z Fulham w ramach 8. kolejki Premier League, odbędzie się 16 września o 21:00 na City Ground w Nottingham. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na platformie Viaplay.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!