Pobierz aplikację betfan na telefon
Nottingham – Crystal Palace: Typy, kursy, zapowiedź | 12.11 Premier League
W ten weekend rusza 16. kolejka Premier League, czyli najwyższa klasa rozgrywkowa w Anglii. Nottingham w jednym z sobotnich meczów zagra przeciwko Crystal Palace. Gospodarze wciąż próbują odbudować się w tym sezonie, ale mimo kilku punktów zdobytych w ostatnich spotkaniach, wciąż zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Ich rywal podchodzi do tego spotkania z dużo większym spotkaniem, bo zajmują bardzo dobre 10. miejsce. Kto okaże się lepszy w tym pojedynku?  Zapraszam na zapowiedź spotkania Nottingham – Crystal Palace.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Premier League: Nottingham – Crystal Palace (12.11, 16:00) – zapowiedź meczu

Nottingham nie radzi sobie za dobrze w sezonie, choć ostatnie pięć ich starć to tylko dwie porażki, pozostałe mecze to dwa remisy i jedna wygrana. Wciąż jednak ich pozycja w tabeli jest niezmiennie ostatnia. Co ciekawe poradzili sobie kilka dni świetnie w meczu w ramach 1/16 EFL Cup, gdzie pokonali zaskakująco Tottenham 2:0. Być może takie spotkanie poniesie ich w tym meczu, w którym zmierzą się solidną w tym sezonie ekipą Crystal Palace. Gościom o wiele bliżej do top 6 niż do strefy spadkowej, więc na pewno władze klubu mogą być zadowolone.

Premier League: Nottingham - Crystal Palace (12.11, 16:00) - typy

Typy Nottingham - Crystal Palace

Myślę, ze wygrana w EFL Cup da dużo pewności gospodarzom, którzy ostatnim czasem z meczu na mecz poprawiają swoją grę. W bezpośrednich pojedynkach nie przegrali z Crystal Palace od czterech spotkań. Stawiam, więc w tym meczu wygraną albo remis gospodarzy.

1.55

NOTTINGHAM WYGRA

LUB ZREMISUJE

betfan

Premier League: Nottingham - Crystal Palace (12.11, 16:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Nottingham z Crystal Palace w ramach 15. kolejki Premier League, odbędzie się 12 listopada o 16:00 na City Ground w Nottingham. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na platformie Viaplay.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!