Norwegia – Kosowo: Typy, kursy, zakłady 05.06 | Mecze towarzyskie

Wojciech Sikora

05 czerwca 2024

Ani Norwegia, ani też Kosowo nie zagrają w tegorocznych Mistrzostwach Europy, jednak dziś spotkają się w ramach spotkania sparingowego.

Norwegia

Będzie to ich pierwszy mecz kiedykolwiek, a według ekspertów większe szanse będzie miała tutaj drużyna gospodarzy. Kto faktycznie okaże się lepszy? Czy goście będą w stanie zaskoczyć? Zapraszam na zapowiedź meczu Norwegia – Kosowo.

Zapowiedź meczu Norwegia – Kosowo.

Norwegia rywalizowała o miejsce na EURO w bardzo trudnej grupie, z której ostatecznie wyszła Hiszpania oraz Szkocja, a po barażach również Gruzja. Zespół Hallanda zawodził przez całe eliminacje, a sam Norweg zdobył zaledwie sześć bramek. Teraz pozostaje im oglądać mistrzostwa przed telewizorem, ale nim do nich dojdzie, również zagrają dwa sparingi. Pierwszy odbędą przeciwko Kosowu.

Typy bukmacherskie na mecz Norwegia – Kosowo.

Betfan logo
OBIE DRUŻYNY STRZELĄ GOLA
Kurs 2.17
Zagraj już teraz

Kosowo z kolei rywalizowało w bardzo wyrównanej grupie i tam ciężko było im o awans, choć zaprezentowali się bardzo dobrze. Przede wszystkim ich gra jest bardzo niewygodna dla rywali, bowiem starają się bardzo napierać na przeciwników i grać bardzo ofensywnie. To często gubi rywali i daję im dogodne sytuacje bramkowe. Choć ciężko będzie im dziś o wygraną, tak jednak spodziewam się że przynajmniej raz trafią. Typuję, że obie ekipy strzelą gola.

Kursy bukmacherskie na mecz Norwegia – Kosowo.

  • Wygrana Norwegii- 1.41
  • Remis – 4.25
  • Wygrana Kosowa – 8.00
  • Powyżej 2.5 gola – 1.84
  • Obie strzelą – 2.17

Sporym faworytem tego pojedynku będzie zespół gospodarzy, czyli Norwegia, której zwycięstwo szacowane jest kursem 1.41. W przypadku wygranej Kosowa przelicznik jest znacznie wyższy i wynosi w tym momencie 4.25. Podział punktów to szansa na mnożnik 8.00.

Gdzie obejrzeć mecz Norwegia – Kosowo? Transmisja.

Środowy mecz pomiędzy Norwegią a Kosowem, w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 5 czerwca o 19:00 na Ullevaal Stadion w Oslo. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym kanale z polskim komentarzem.

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy