Nordic Darts Masters 2024: Typy, kursy, zakłady, zapowiedź

Adrian Krawczyk

07 czerwca 2024

W piątek wystartuje kolejny turniej w dartsie. Będzie to Nordic Darts Master 2024 w Danii. W tym turnieju jednak nie zobaczymy tylu czołowych zawodników co podczas poprzednich rywalizacji.

Dart, typy

Za największą gwiazdę należy uznać Luke-a Humphriesa, jednak z pozostałej czołówki zobaczymy tak naprawdę tylko Crossa, Aspinala, Smitha oraz Price-a. Kto więc tym razem okaże się najlepszy? Zapraszamy na zapowiedź, a także na typy na US Darts Masters 2024.

Nordic Darts Masters 2024 typy bukmacherskie

Betfan logo
Wygrana Humphries
Kurs 2.86
Zagraj już teraz

Niewątpliwie biorąc pod uwagę, że topowej trójki zobaczymy tylko jedno zawodnika – Luke Humphiresa to otwiera się także szansa na dobre wyniki dla innych zawodników. Podczas Nordic Darts Masters 2024 nie zobaczymy ani MVG ani Luke-a Littlera. Stąd te oczywiście zdecydowanie największe szanse na wygraną w całym turnieju w Danii ma Humphires. W US Darts Masters odpadł w półfinale ulegając Crossowi, który ewidentnie w ostatnim czasie jest w znacznie lepszej formie. Wydaje się, że jeżeli nic się nie zmieniło od tygodnia to znów Ci dwaj panowie powinni powalczyć podczas turnieju w Danii o wygraną. Cross wtedy wygrał cały turniej i ma na pewno smak powtórzyć to także w Danii. Wydaje mi się, że ma na to szanse, ale mimo wszystko tym razem wybiorę Luke Humphriesa i to właśnie na niego postawię po kursie 2.86.

Nordic Darts Masters 2024 kursy bukmacherskie

W ofertach bukmacherów są już dostępne kursy bukmacherskie na Nordic Darts Masters 2024. Możemy znaleźć między innymi współczynniki na zwycięzcę całego turnieju. Faworytem jest Anglik Luke Humphries (kurs 2.86). Za jego plecami zostali sklasyfikowani Gerwyn Price (kurs 6.00) oraz Rob Croos (kurs 7.50). Warto także sprawdzić kursy bukmacherskie na wygraną Michaela Smitha (kurs 8.20).

Nordic Darts Masters 2024: kto zagra?

Jeżeli spojrzymy na drabinkę warto wyróżnić kilka nazwisk zawodników, którzy zagrają na turnieju w Danii. Z numerem 1 będzie rozstawiony Gerwyn Price. Z dwójką będzie rozstawiony Rob Cross, natomiast z trójką zagra Luke Humphries. Warto zwrócić jeszcze uwagę na takie nazwiska jak Smith oraz Aspinall.

Nordic Darts Masters 2024 Transmisja – Gdzie oglądać na żyw0?

Zmagania darta w US Darts Masters 2024 będą transmitowane na żywo. Transmisję z wszystkich meczów będzie można oglądać na żywo na platformie streamingowej Viaplay.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy