Pobierz aplikację betfan na telefon
Nietypowe zakłady. Rozrywka w BETFAN

Najlepsze ligi w piłkę nożną właśnie zakończyły swoje sezony. Rozrywka w BETFAN to nietypowe zakłady, których próżno szukać u innych. 

Rozrywka w BETFAN: Pogoda, czy może polityka?

Gracze lubiący grać u bukmachera poza NBA, hokejem, tenisem, czy zaczynającą się dopiero Ligą Narodów w siatkówce Kobiet nie mają zbyt dużo opcji. Rozwiązaniem na mało zdarzeń mogą być typy na pogodę, politykę, czy showbiznes. W kategorii rozrywka nie zabraknie również wydarzeń koło sportowych.

Rozrywka: pogoda

W kategorii pogoda każdy znajdzie coś dla siebie. Tutaj można postawić na takie rzeczy jak poziom wody w Wiśle, temperatura w poszczególnych miastach (m.in. Warszawa, Szczecin), wiatr, czy opady. Nie zabraknie także zdarzeń dla tych co lubią rywalizacje. W ofercie BETFAN przygotował H2H, w którym mieście spadnie więcej deszczu albo gdzie będzie szybciej wiał wiatr. Jeśli wierzysz w śnieg w tegoroczną Wigilię to postaw na minusową temperaturę w ten dzień!

Rozrywka: polityka

Nie znasz się na pogodzie? To nic! Może interesujesz się polityka? Jeśli tak to możesz obstawić, czy dojdzie do tak ważnych wydarzeń w Polsce jak nowelizacja konstytucji, jakie będą decyzje opozycji lub mniej ważnych jak to, czy Polskę odwiedzi prezydent USA Joe Biden. Znajdzie się coś także dla lubiących politykę zagraniczną. Dostępnych jest aż 6 państw z całego świata i Unia Europejska!

Rozrywka: showbiznes

Coraz bliżej także do ogłoszenia pokojowej nagrody Noble’a w 2021 roku. Kto ją dostanie? Może to będzie WHO za zwalczanie koronawirusa, Greta Thunberg lub Stowarzyszenie Sędziów Polskich „Iustitia”. Może wierzysz w sukces polskiej Kinematografii? Kurs na otrzymanie Oscara przez polski film za najlepszy film nieanglojęzyczny do 2025 wynosi 7.00.

Rozrywka wokół sportu

Jeśli ktoś chciałby zostać przy sporcie może także wytypować rzeczy z nim związane. Kto zostanie sportowcem stulecia w Przeglądzie Sportowym? Czy Iga Świątek wygra Wielkiego Szlema w tym roku? A może Legia Warszawa osiągnie sukces sprzed kilku lat i awansuje do fazy grupowej Ligi Mistrzów?

Rozrywka: Podsumowanie

Każdy znajdzie coś dla siebie, nie koniecznie u bukmachera trzeba obstawiać rzeczy związane ze sportem. Oferta jest ciekawa i polecam ją śledzić, ponieważ w kategorii rozrywka przychodzi to coraz więcej wydarzeń z przymrużeniem oka.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!