Pobierz aplikację betfan na telefon
Niemcy – Węgry: Typy, kurs, zapowiedź | Liga Narodów 23.09
Po trzech miesiącach przerwy wraca piłkarska Liga Narodów, a więc międzynarodowe rozgrywki na najwyższym poziomie. W jednym z piątkowych spotkań Niemcy zagrają z Węgrami. Walka o awans do fazy play off będzie właśnie w tym spotkaniu. Mimo, że będzie jeszcze ostatnie, to jednak to spotkanie będzie o „6 punktów”. Bitym faworytem gospodarze, ale czy goście nie będą w stanie zaskoczyć? Zapraszam na zapowiedź spotkania Niemcy – Węgry.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Liga Narodów: Niemcy – Węgry (23.09, 20:45) – Zapowiedź meczu

Niemcy po serii czterech remisów wreszcie wygrali ostatnio z Włochami po bardzo widowiskowym pojedynku, 5:2. Poprzednie spotkania, jednak kończyli remisami i każde z nich zamykali wynikiem.  1:1. Niemcy w grupie są na drugiej pozycji, a przed nimi tylko Węgrzy, z którymi to właśnie przyjdzie im się dziś spotkać. Węgrzy w czterech dotychczas rozgrywanych meczach, zgromadzili 7 punktów (jeden więcej niż Niemcy) i stoją przed dużą szansą awansu do fazy play off. Mecz w czerwcu między tymi ekipami zakończył się remisem 1:1. Teraz raczej wszystko wskazuje na Niemców.

Liga Narodów: Niemcy - Węgry (23.09, 20:45) - typy, typowanie

Mecze Ligi Narodów grupy 3. zaskakują. Niemcy muszą powalczyć o awans z Węgrami, które są w świetnej dyspozycji jak do tej pory. Ostatnie starcie między tymi ekipami zakończyło się remisem, a Węgrzy mieli więcej sytuacji bramkowych niz Niemcy. Tym razem nie dałbym większych szans gościom, z racji też piłkarzy jakimi dysponuje trener Flick. Stawiam na zwycięstwo naszych sąsiadów z handicapem -1,5.

1.71

NIEMCY

Z HANDICAPEM -1,5

betfan

Liga Narodów: Niemcy - Węgry (23.09, 20:45) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Piątkowy mecz w ramach Ligi Narodów pomiędzy Niemcami, a Węgrami odbędzie się 23 września o 20:45 na Red Bull Arena w Lipsku. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na  Polsat Sport Extra z polskim komentarzem. Mecz można obejrzeć w internecie i w aplikacji mobilnej Polsat Box Go.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!