Pobierz aplikację betfan na telefon
Nick Kyrgios – Kamil Majchrzak:  typy, kursy | ATP Tokyo 06.10
Kamil Majchrzak po całkiem udanym turnieju w Sofii udał się do Tokyo. Bez większych kłopotów przeszedł pierwszą rundę i teraz czeka na niego Nick Kyrgios. Australijski numer 1. to z pewnością bardzo duże wyzwanie dla Polaka, stąd też stawiany jest w roli bardzo dużego underdoga. Czy Kamil będzie w stanie podjąć równą rywalizację z finalistą tegorocznego Wimbledonu? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Nick Kyrgios – Kamil Majchrzak.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

ATP Tokyo 2022: Nick Kyrgios – Kamil Majchrzak (06.10, 07:00): Zapowiedź

Polak nie ma za sobą najlepszego okresu. Przed turniejem w Sofii wygrał w prawdzie w ramach Pucharu Davisa dwa mecze oddając zaledwie gema, lecz z zawodnikami bardziej amatorskimi. Wcześniej na dziewięć spotkań odniósł tylko jedno zwycięstwo. Zmagania w Sofii okazały się bardzo udane i Kamil doszedł tam aż do ćwierćfinału, tam wygrał pierwszego seta w tie breaku z Marcem Andreą Hueslerem, a następnie w tie breaku drugiego seta miał już 6:4, a więc dwie piłki setowe. Przy jednej z nich po woleju przy siatce był dosłownie milimetry od wygrania tego pojedynku. Mimo wszystko występ był jak najbardziej udany. W Tokyo w pierwszej rundzie zagrał z reprezentantem gospodarzy – Sho Shimabuukuro, którego ograł 7:6, 6:2. W drugiej rundzie Polak zagra z 20. zaowdnikiem rankingu Nickiem Kyrgiosem.
Nick ma za sobą bardzo udany sezon. Największym sukcesem z pewnością był finał Wimbledonu. Poza tym Australijczyk niedawno zgarnął tytuł w Waszyngtonie. Od wielu lat uważany za jeden z największych, choć zmarnowanych talentów. W tym sezonie nie można mu, jednak zarzucić braku ambicji i oczywiście wyników. Niesamowity serwis, czy piekielnie mocne uderzenia z dosłownie każdej pozycji na korcie sprawiają, że każdy kto przeciwko niemu gra ma problemy. Kamil czeka, więc ogromne wyzwanie

ATP Tokyo 2022: Nick Kyrgios - Kamil Majchrzak (06.10, 07:00): Typy, typowanie

1.47

POWYŻEJ 18,5 GEMÓW

betfan

Z pewnością na to spotkanie opłaca się zarwać nockę. Miejmy nadzieję, że Kamil zagra na 200% i postawi się Kyrgiosowi. Wiadomo jak Nick reaguje na zawodników o wiele niżej notowanych, więc tu pojawia się szansa, by Majchczak mógł zaskoczyć. Ja myślę, że Polak wiele ugra samym serwisem i forehandem, stawiam, że ten mecz potrwa co najmniej 19 gemów.

ATP Tokyo 2022: Nick Kyrgios - Kamil Majchrzak (06.10, 07:00): Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz 1/8, w którym zagra Kamil Majchrzak z Nickiem Kyrgiosem odbędzie się 6 października o godzinie 07:00. Transmisji z tego turnieju nie będzie można zobaczyć na  żadnym kanale polskiej telewizji, czy też platformie streamingowej. Relacje z meczu dostępna będzie też na sport.betfan.pl. Relacja dostępna poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!