Nice – Toulouse: typy, kursy, zapowiedź 21.05 | Ligue 1

Wojciech Sikora

21 maja 2023

Ligue 1: Nice - Saint Etienne, zapowiedź i typy - Gouiri

Już tylko trzy spotkania pozostały w Ligue 1,a drużyny mają ostatnie szanse, by poprawić swoją sytuację w tabeli. Nice w jednym z aż siedmiu spotkań tego dnia, zmierzy się na swoim boisku z Toulouse. Obie drużyny nie wyróżniły się w tym sezonie niczym szczególnym i zajmują obecnie zasłużone miejsce w środku tabeli. Kto jednak na koniec sezonu będzie wyżej? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz Nice – Toulouse.

Nice – Toulouse: Zapowiedź meczu

Nice na pięć ostatnich meczów ligowych przegrali aż trzy, a w międzyczasie przegrali ćwierćfinał Ligi Konferencji Europy. Teraz też są pewni, że w przyszłym sezonie nie zagrają a żadnych europejskich pucharach. Teraz spotkają się z Toulouse, które w tabeli ligi może nie zrobił różnicy, tak sama wygrana w pucharze Francji, to dla nich spore osiągnięcie. Od tamtego czasu jednak w lidze odnieśli porażkę i zaliczyli dwa remisy, choć tak naprawdę nie musza się już martwić miejscem w Ligue 1 na kolejny sezon.

 

Nice - Toulouse: Typ na mecz

3.80

REMIS

betfan

Nice będzie w tym faworytem, ale nie spodziewam się ich sporej przewagi. Moim zdaniem będziemy dziś świadkiem bardzo spokojnego starcia, które może zakończyć się nawet bezbramkowym remisem. Ja typuje w tym meczu po prostu podział punktów.

Nice - Toulouse: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Nice a Toulouse, w ramach 36. kolejki Ligue 1, odbędzie się 21 maja o 15:00 na Allianz Riviera w Nicei. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Eleven Sports 4 z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy