Nice – Clermont: typy, kursy, zapowiedź 23.04 | Ligue 1

Wojciech Sikora

23 kwietnia 2023

Nice - basel
Sporo dzieje się w tabeli francuskiej ekstraklasy. Wciąż mamy wiele niewiadomych, przed nami już tylko siedem kolejek. Nice w jednym z siedmiu starć w ramach 32. kolejki, podejmie na swoim boisku ekipę Clermont. Dla gospodarzy to już czwarte spotkanie w przeciągu ostatnich dwóch tygodni, co z pewnością odbije się na ich przygotowaniu fizycznym. Jak wykorzystają to goście, będący aktualnie w świetnej formie?  Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz Nice – Clermont. 

Nice – Clermont: Zapowiedź meczu

Nice ma za sobą dwa bardzo wymagające tygodnie, które na pewno odczuwają. Rozegrali bowiem dwa mecze w ramach Ligi Konferencji i jedno ligowe. W Ligue 1 nie mają za sobą najlepszego okresu i, bowiem nie wygrali od pięciu starć ligowych. Tym razem również nie będzie łatwo, bowiem trafiają na Clermont w świetnej formie. Trzy ostatnie ich mecze to trzy zwycięstwa, choć z drużynami z dołu tabeli. W pierwszym meczu bezpośrednim w tym sezonie, byli w stanie wygrać 1:0 na swoim boisku.

Nice - Clermont: Typ na mecz

1.76

PONIŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Spodziewam się tutaj bardzo wyważonego meczu, przede wszystkim po stronie gospodarzy. Goście z pewnością będą szukać tutaj okazji na komplet punktów, który być może nawet uda im się zgarnąć. Ja myślę jednak, że to gospodarze będą prowadzić grę, która z racji zmęczenia nie będzie z byt szybka, a co za tym idzie nie zobaczymy dziś wielu bramek. Stawiam poniżej 2,5 gola..

Nice - Clermont: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Nice a Clermont, w ramach 32. kolejki Ligue 1, odbędzie się 23 kwietnia o 15:00 na Allianz Riviera w Nieci. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale  Eleven Sports 4 z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy