Pobierz aplikację betfan na telefon
Nice – Brest: Typy, kursy, zapowiedź 06.11 | Ligue 1
W niedzielę kontynuujemy zmagania w ramach Ligue 1. Tego dnia w jednym z siedmiu starć najwyższej klasie rozgrywkowej Francji Nice zmierzy się z Brest. Gospodarze po awansie w równej grupie, do dalszej fazy Ligi Europy, wreszcie mogą się skupić na punktowaniu w lidze. Trafiają teraz na rywali ze strefy spadkowej, więc jest spora szansa na punkty. Czy goście będą w stanie czymkolwiek zaskoczyć?  Zapraszam na zapowiedź oraz typy Nice – Brest.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Ligue 1: Nice – Brest (06.11, 15:00) – Zapowiedź

Nice mocno zaniedbało ligę na rzecz Ligi Europy, gdzie do ostatniej minuty 6. kolejki musieli walczyć o awans. Niestety spadli przez to w lidze na 10. lokatę. Teraz mogą ponownie w 100% skupić się na rozgrywkach Ligue 1 i przed przerwą na Mistrzostwa Świata zdobyć kilka punktów, by poprawić swoją pozycję. Brest wydaje się idealnym rywalem, bo znajdują się aktualnie w strefie spadkowej i mają tylko jedno zwycięstwo w pięciu ostatnich spotkaniach, gdzie wygrali z Clermont po bardzo równym spotkaniu.

Ligue 1: Nice - Brest (06.11, 15:00) - Typy bukmacherskie, kursy

1.77

NICE WYGRA

betfan

Nice musi punktować, by wrócić do walki o puchary w kolejnym sezonie. Z kolei Brest będzie szukać punktów, żeby uciec ze strefy spadkowej. Zapowiada się, więc bardzo twarde spotkanie, ale tak jak ich ostatnie trzy bezpośrednie starcia, tak i tym razem uważam, że Nice wygra to starcie.

Ligue 1: Nice - Brest (06.11, 15:00) - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Niedzielny mecz Ligue 1 pomiędzy Nice z Brest w ramach czternastej kolejki Ligue 1 odbędzie się 6 listopada o 15:00, na Allianz Riviera w Nicei. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na polskich kanałach.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!