Pobierz aplikację betfan na telefon
NFL: zapowiedź i typy 7. kolejki 24.10

Przed nami już siódma kolejka NFL. Powoli możemy zaobserwować, które drużyny będą się liczyły w stawce w tym sezonie. Przyjrzyjmy się trzem najciekawszym spotkaniom w tej kolejce.

>> Pobierz aplikację Sport BETFAN na swój telefon i posiadaj wszystkie najważniejsze sportowe informacje typerskie w zasięgu ręki <<

NFL: WSZYSTKIE MECZE 7. KOLEJKI

TERMINARZ 7. KOLEJKI NFL:

Piątek 22 października:

Cleveland Browns- Denver Broncos (17:14)

Niedziela 24 października:

19:00 Baltimore Ravens- Cincinnati Bengals
19:00 Green Bay Packers- Washington Football Team
19:00 Miami Dolphins- Atlanta Falcons
19:00 New England Patriots- New York Jets
19:00 New York Giants- Carolina Panthers
19:00 Tennessee Titans- Kansas City Chiefs
22:05 Las Vegas Raiders- Philadelphia Eagles
22:05 Los Angeles Rams- Detroit Lions
22:25 Arizona Cardinals- Houston Texans
22:25 Tampa Bay Buccaneers- Chicago Bears
Poniedziałek 25 października:
02:20 San Francisco 49ers- Indianapolis Colts (krótka zapowiedź w typach dnia na poniedziałek na naszej stronie)
Wtorek 26 października:
02:15 Seattle Seahawks- New Orleans Saints

NFL: Baltimore Ravens- Cincinnati Bengals (24.10, 19:00)

Dość niespodziewanie Cincinnati Bengals wyrośli na jedną z najlepszych drużyn w Konferencji Amerykańskiej. Dzięki bardzo dobremu bilansowi punktów zajmują trzecie miejsce. W niedzielę wybiorą się do Baltimore, gdzie zagrają z zajmującymi pozycję lidera w tej samej konferencji Baltimore Ravens. Co ciekawe te zespoły grały ze sobą w poprzednim sezonie i Ravens rozgromili 38:3 Bengals i to w Cincinnati. Jedyna porażka Ravens w tym sezonie była w pierszej kolejce i to po dogrywce. W ostatniej kolejce wygrali 34:6  mocnymi Chargers. Bengals przegrali tylko ze słabymi Chicago Bears trzema punktami i z Green Bay Packers po dogrywce. Myślę, że Ravens umocnią się na pozycji lidera, tym bardziej że Lamar Jackson jest w naprawdę wysokiej formie.

Proponowany typ: Baltimore Ravens handicap (-5,5), kurs 1.75 z oferty BETFAN

NFL: Tennessee Titans- Kansas City Chiefs (24.10, 19:00)

Chiefs zawodzą. Chyba nikt się nie spodziewał, że po pięciu meczach będą mieli bilans 2:3. Na szczęście dla nich wygrali tydzień temu z Washington Football Team i wyrównali sobie ten bilans. W niedzielę podejmą na wyjeździe Tennessee Titans, które ma 4 wygrane i dwie porażki, w tym jedną w pierwszej kolejce. Ostatnie pięć spotkań Titans to 4 wygrane i porażka po dogrywce z Jets. Trudno przewidzieć w jakiej formie podejdą oba zespoły do tego spotkania. Zarówno Chiefs i Titans potrafili pokonać już te dobre zespoły. Ta porażka z Jets rzutuje bardzo negatywnie na bilans Titans, bo to jedna z gorszych drużyn w lidze. Kansas wygrywają z średniakami, ale jak przychodzi do meczów z zespołami z najwyższej półki to przegrywają. Na ich szczęście nie można do takich zaliczyć Titans.

Proponowany typ: Powyżej 57,5 punktów w meczu, kurs 1.84 z oferty BETFAN

NFL: Tampa Bay Buccaneers- Chicago Bears (24.10, 22:25)

Mistrzowie podejmą na swoim stadionie Chicago Bears. Tom Brady na pewno żałuje tej porażki z Rams w trzeciej kolejce, bo zabrała Tampie nieskazitelny bilans, ponieważ oprócz tej porażki Buccaneers wygrali pozostałe 5 spotkań. Do Tampa Bay przyjadą Chicago Bears, którzy posiadają bilans 3:3. Pokonali Bengals, Lions i Raiders, ale przegrali z Rams, Browns i Packers, co pokazuje, że gdy przychodzi do gry z tymi najlepszymi to nie mają zbytnio szans, bo to były też wysokie przegrane. Tampa powinna dołożyć kolejne zwycięstwo u siebie i może nawet awansować na drugą pozycję.

Proponowany typ: Tampa Bay Buccaneers handicap (-11,5), kurs 1.85 z oferty BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!