Pobierz aplikację betfan na telefon
NFL: zapowiedź i typy 6. kolejki

Przed nami już szósta kolejka NFL. Powoli możemy zaobserwować, które drużyny będą się liczyły w stawce w tym sezonie. Przyjrzyjmy się trzem najciekawszym spotkaniom w tej kolejce.

>> Pobierz aplikację Sport BETFAN na swój telefon i posiadaj wszystkie najważniejsze sportowe informacje typerskie w zasięgu ręki <<

NFL: WSZYSTKIE MECZE 6. KOLEJKI

TERMINARZ 6 KOLEJKI NFL:

Piątek 15 października:

Philadelphia Eagles- Tampa Bay Buccaneers 22:28

Niedziela 17 października:

15:30 Jacksonville Jaguars- Miami Dolphins
19:00 Baltimore Ravens- Los Angeles Chargers
19:00 Carolina Panthers- Minnesota Vikings
19:00 Chicago Bears- Green Bay Packers
19:00 Detroit Lions- Cincinnati Bengals
19:00 Indianapolis Colts- Houston Texans
19:00 New York Giants- Los Angeles Rams
19:00 Washington Football Team- Kansas City Chiefs
22:05 Cleveland Browns- Arizona Cardinals
22:25 Denver Broncos- Las Vegas Raiders
22:25 New England Patriots- Dallas Cowboys

Poniedziałek 18 października:

02:20 Pittsburgh Steelers- Seattle Seahawks
Wtorek 19 października:
02:15 Tennessee Titans- Buffalo Bills

NFL: Baltimore Ravens- Los Angeles Chargers (17.10, 19:00)

Jedyny mecz o godzinie 19:00 w niedzielę, który odbędzie się pomiędzy dwoma silnymi drużynami. Tempo gry w tym spotkaniu będą dyktować dwaj młodzi, ale już jedni z najlepszych rozgrywających w NFL. Mowa oczywiście o Lamarze Jacksonie i Justinie Herbercie. Herbert zaimponował mi szczególnie w ostatnim meczu rozegranym z Cleveland Browns, gdy wyciągnął swoją drużynę z jedenastopunktowej straty i poprowadził do zwycięstwa 47-42. Zwycięstwo w ostatniej kolejce swojemu rozgrywającemu zawdzięczają także Baltimore Ravens, którzy wygrali po dogrywce z Indianapolis Colts.

Proponowany typ:

NFL: Cleveland Brown- Arizona Cardinals (17.10, 22:05)

Arizona Cardinals to na ten moment największe zaskoczenie sezonu. Po pięciu kolejkach jest to drużyna, która jako jedyna w całym NFL nie przegrała jeszcze spotkania, a grali z takimi klubami, jak LA Rams, Tennesee Titans, czy San Francisco 49ers. Cleveland Browns to jednak chyba najlepsza drużyna, z którą przyjdzie im się zmierzyć. Uważam, że warto pochwalić zarządzających za stworzenie naprawdę wszechstronnego zespołu. Kyle Murray potrafi zarówno świetnie podać, jak i zmylić obronę i sam zdobyć biegiem kilkadziesiąt jardów. Kilka jardów po ziemi potrafi zdobyć także Elijah Mitchell. Za złapanie podania odpowiadają niezawodny DeAndre Hopkins, Rondale Moore oraz Christian Kirk. Bardzo dobrze zbudowana też jest formacja defensywna, której przewodzą J.J. Watt, Budda Baker i Chandler Jones, który nie zagra z Browns.

W Brown największą uwagę warto zwrócić na dwóch świetnych halfbacków, którzy w odpowiedniej rotacji potrafią przedrzeć się przez każdą linię obrony. Mowa oczywiście o Nicku Chubbie i Kareemie Hunt’cie. Jeśli drużyna przeciwna przygotuje się na grę po ziemi to Baker Mayfield zawsze może podać piłkę do Odella Beckhama Jr. oraz Davida Njoku i być o nią spokojnym. Mimo wszystko bardziej cenię umiejętności Kyle’a Murraya niż Bakera Mayfielda i ze spokojem biorę dodatni handicap.

Proponowany typ: Arizona Cardinals handicap (+3,5), kurs 1.84 z oferty BETFAN

NFL: New England Patriots- Dallas Cowboys (17.10, 22:05)

Tak długo, jak tylko Dak Prescott jest zdrowy tak długo można rozważać Dallas Cowboys jako potencjalnego contendera (drużyna, która walczy o mistrzostwo). Porażka w meczu otwarcia z Tampą Bay Buccaneers dwoma punktami na własne życzenie i cztery wygrane z rzędu to obecny dorobek drużyny z Texasu. Zwycięstwo powinno pozwolić im utrzymać się w okolicy trzeciego miejsca w Konferencji Krajowej. Sytuacja trochę gorzej wygląda w zespole New England Patriots. Drugi sezon po odejściu Toma Brady’iego Patrioci są ligowym średniakiem. W tym sezonie pokonali tylko dwie najsłabsze drużyny: New York Jets i Houston Texans.

Proponowany typ: Dallas Cowboys handicap (-3,5), kurs 1.85 z oferty BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!