Pobierz aplikację betfan na telefon
NFL: zapowiedź i typy 5. kolejki

Przed nami już piąta kolejka NFL. Powoli możemy zaobserwować, które drużyny będą się liczyły w stawce w tym sezonie. Przyjrzyjmy się trzem najciekawszym spotkaniom w tej kolejce.

NFL: WSZYSTKIE MECZE 5. KOLEJKI

TERMINARZ 5. KOLEJKI NFL:

Piątek 8 października:

02:20 Seattle Seahawks- Los Angeles Rams 17:26

Niedziela 10 października:

15:30 Atlanta Falcons- New York Jets
19:00 Carolina Panthers- Philadelphia Eagles
19:00 Cincinnati Bengals- Green Bay Packers
19:00 Houston Texans- New England Patriots
19:00 Jacksonville Jaguars- Tennessee Titans
19:00 Minnesota Vikings- Detroit Lions
19:00 Pittsburgh Steelers- Denver Broncos
19:00 Tampa Bay Buccaneers- Miami Dolphins
19:00 Washington Football Team- New Orleans Saints
22:05 Las Vegas Raiders- Chicago Bears
22:05 Los Angeles Chargers- Cleveland Browns
22:25 Arizona Cardinals- San Francisco 49ers
22:25 Dallas Cowboys- New York Giants

Poniedziałek 11 października:

02:20 Kansas City Chiefs- Buffalo Bills

Wtorek 12 października:

02:15 Baltimore Ravens- Indianapolis Colts

NFL: Cincinnati Bengals- Green Bay Packers (10.02, 19:00). Typy i zapowiedź

O godzinie 19:00 czasu polskiego w niedzielę oprócz tego meczu nie ma za ciekawych spotkań moim zdaniem. Obie drużyny mają bilans 4-1, tylko znajdują się w innych konferencjach. Trzeba jednak zaznaczyć, że Cincinnati Bengals nie grali jeszcze z żadną drużyną ze ścisłego topu. Wygrali po dogrywce z Minnesotą Vikings, następnie polegli w Chicago miejscowym Bears. W ostatnich dwóch kolejkach pokonali Pittsburgh Steelers oraz Jacksonville Jaguars. Jeśli chodzi o mecze Green Bay Packers to tutaj przeciwnicy już trochę lepsi, ale także bez szału. Najbardziej wstydliwa jest porażka z pierwszej kolejki przeciwko New Orleans Saints. Packers zaliczyli falstart i przegrali aż 38:3. Serie trzech zwycięstw zbudowali na Detroit Lions, San Francisco 49ers i Pittsburgh Steelers.

Proponowany typ: Green Bay Packers handicap (-2,5), kurs 1.73 z oferty BETFAN

NFL: Los Angeles Chargers- Cleveland Browns (10.02, 22:05). Typy i zapowiedź

Dwie drużyny z Konferencji Amerykańskiej, które mają za sobą bardzo udany start sezonu. Po czterech meczach mają bilans 3-1 i w gabinetach obu tych zespołów po cichu liczy się, że zostaną zaskoczeniem tego sezonu i zagrają w Super Bowl. Cleveland Browns wymieniłem nawet przed sezonem w tekście zapowiadającym NFL, jako głównego kandydata do miana czarnego konia rozgrywek. Los Angeles Chargers przegrali w meczu u siebie z Dallas Cowboys trzema punktami. Pokonali takie zespoły, jak Washington FT, Las Vegas Raiders, czy Kansas City Chiefs na wyjeździe sześcioma punktami. Cleveland Browns przegrali tylko w pierwszej kolejce z KC Chiefs i to czteroma punktami na wyjeździe. Następnie osiągnęli pewne zwycięstwa z Houston Texans, Chicago Bears i Minnesotą Vikings.

Proponowany typ: Cleveland Browns handicap (+2,5), kurs 1.87 z oferty BETFAN

NFL: Kansas City Chiefs- Buffalo Bills (11.10, 02:20). Typy i zapowiedź

Moim zdaniem najciekawsze spotkanie tej kolejki odbędzie się z niedzieli na poniedziałek czasu polskiego. Już nie mogę się doczekać na pojedynek tych dwóch młodych, ale fenomenalnych rozgrywających jakimi są Patrick Mahomes i Josh Allen. Ku małemu zaskoczeniu to Buffalo Bills przystępują z lepszym bilansem do tego meczu. Dzięki dużej ilości zdobywanych punktów z bilansem 3-1 zajmują pierwsze miejsce w Konferencji Amerykańskiej. Kansas City Chiefs w tej samej konferencji zajmują ósmą pozycję, ponieważ mają na swoim koncie już dwie porażki. Jedną zaliczyli z Baltimore Ravens przegrywając tylko jednym punktem, druga trochę bardziej wstydliwa przydarzyła się na swoim stadionie przeciwko Los Angeles Chargers (24:30). Wygrali z Cleveland Browns oraz w ostatniej kolejce z Philadelphią Eagles.

Jeśli chodzi o Buffalo Bills to oni zaliczyli falstart w pierwszej kolejce i przegrali z Pittsburgh Steelers na swoim stadionie. Następnie wygrali z Miami Dolphins, Washington Football Team oraz Houston Texans. Co ciekawe Miami Dolphins i Houston Texans pokonali bez straty choćby jednego punktu co bardzo dobrze pokazuje siłę obrony drużyny z Buffalo. Dolphins pokonali na ich własnym stadionie 0:35. Houston Texans w ostatniej kolejce już w Buffalo 40:0.

Proponowany typ: wygrana Buffalo Bills, kurs 2.27 z oferty BETFAN

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!