Pobierz aplikację betfan na telefon
NFL: zapowiedź i typy 4. kolejki

Przed nami już czwarta kolejka NFL. Powoli możemy zaobserwować, które drużyny będą się liczyły w stawce w tym sezonie. Przyjrzyjmy się trzem najciekawszym spotkaniom w tej kolejce.

NFL: WSZYSTKIE MECZE 4. KOLEJKI

TERMINARZ 4. KOLEJKI NFL:

Piątek 1 października:

02:20 Cincinnati Bengals- Jacksonville Jaguars 24:21

Niedziela 3 października:

19:00 Atlanta Falcons- Washington Football Team
19:00 Buffalo Bills- Houston Texans
19:00 Chicago Bears- Detroit Lions
19:00 Dallas Cowboys- Carolina Panthers
19:00 Miami Dolphins- Indianapolis Colts
19:00 Minnesota Vikings- Cleveland Browns
19:00 New Orleans Saints- New York Giants
19:00 New York Jets- Tennessee Titans
19:00 Philadelphia Eagles- Kansas City Chiefs
22:05 Los Angeles Rams- Arizona Cardinals
22:05 San Francisco 49ers- Seattle Seahawks
22:25 Denver Broncos- Baltimore Ravens
22:25 Green Bay Packers- Pittsburgh Steelers
Poniedziałek 4 października:
02:20 New England Patriots- Tampa Bay Buccaneers
Wtorek 5 października: 
02:15 Los Angeles Chargers- Las Vegas Raiders

NFL: Denver Broncos- Baltimore Ravens (03.10, 22:25). Typy i zapowiedź

Ofensywa Baltimore Ravens z całą pewnością posiada większy potencjał niż to co zaprezentowała w ostatniej kolejce. Statystyki ofensywne i defensywne jak i bilans 3-0 Broncos został nabity na najsłabszych drużynach w lidze i dopiero mecz z Ravens pokaże faktyczną siłę drużyny. Morale w drużynie Ravens na pewno są wysokie. 2 tygodnie temu pokonali głównych kandydatów do mistrzostwa, Kansas City Chiefs jednym punktem, a tydzień temu wygrali w dramatycznych okolicznościach z Detroit Lions. O porażce z LV Raiders w dogrywce z pierwszej kolejki już wszyscy zapomnieli. Tak jak wspomniałem, Broncos wygrali z największymi cieniasami, czyli Giants, Jaguars i Jets.

Proponowany typ: wygrana Baltimore Ravens (z dogrywką), kurs 1.80 z oferty BETFAN

NFL: Los Angeles Rams- Arizona Cardinals (03.10, 22:25). Typy i zapowiedź

Obrona Los Angeles należy do najlepszych w lidze i nie ważne czy chodzi o akcje podaniowe, czy biegowe. Oba zespoły zmierzyły się ze sobą dwukrotnie w poprzednim sezonie i dwa razy wygrali Los Angeles Rams. W pierwszym pojedynku w grudniu w Arizonie Kyler Murray zaliczył dla swojej drużyny aż 3 przyłożenia, ale obrona Rams zmusiła go do skuteczności na poziomie 21/39, tylko 173 zdobytych jardów, straty przy dwóch fumble, przechwyconego podania i dwóch sacków prowadzących do straty 33. jardów. Drugi mecz w LA zakończył sie wynikiem 18:7. LA Rams mają serię pokrywania handicapu na poziomie 7-1 w przypadku drużyn z tej samej dywizji.

Proponowany typ: Los Angeles Rams handicap (-4,5), kurs 1.83 z oferty BETFAN

NFL: New England Patriots- Tampa Bay Buccaneers (04.10, 02:20). Typy i zapowiedź

Tom Brady wraca na swój stadion do swojej drużyny w barwach inne zespołu. Wszyscy fani NFL czekają na to aż najlepszy zawodnik w historii futbolu amerykańskiego wybiegł w koszulce Buccaneers na Gillette Stadium w Foxborough. Wraz z odejściem Brady’ego z NE Patriots zakończyła się pewna era dla tej drużyny, a teraz pożegnany z niej rozgrywający celuje w drugie Super Bowl z rzędu w barwach innego zespołu. W trakcie meczu prognozy pogody przewidują opady deszczu. A to właśnie lubi Tom Brady. Dużym osłabieniem TB będzie brak Roba Gronkowskiego, także byłego zawodnika Patriots i dużego przyjaciela Toma. Sam Brady będzie niezwykle zmotywowany, aby wygrać to spotkanie.

Proponowany typ: Tampa Bay Buccaneers, handicap (-5,5) kurs 1.69 z oferty BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!