Pobierz aplikację betfan na telefon
NFL: zapowiedź i typy 3. kolejki

Przed nami już trzecia kolejka NFL. Mieliśmy nadzieję, że początek sezonu rozwieje nam dużo wątpliwości a po pierwszych dwóch kolejkach mamy jeszcze więcej znaków zapytania. Przyjrzyjmy się trzem najciekawszym spotkaniom w tej kolejce.

NFL: WSZYSTKIE MECZE 3. KOLEJKI

TERMINARZ 3. KOLEJKI NFL:

Piątek 24 września:

02:20 Houston Texans- Carolina Panthers (9:24)
Niedziela 26 września:
19:00 Buffalo Bills- Washington Football Team
19:00 Cleveland Browns- Chicago Bears
19:00 Detroit Lions- Baltimore Ravens
19:00 Jacksonville Jaguars- Arizona Cardinals
19:00 Kansas City Chiefs- Los Angeles Chargers
19:00 New England Patriots- New Orleans Saints
19:00 New York Giants- Atlanta Falcons
19:00 Pittsburgh Steelers- Cincinnati Bengals
19:00 Tennessee Titans- Indianapolis Colts
22:05 Denver Broncos- New York Jets
22:05 Las Vegas Raiders- Miami Dolphins
22:25 Los Angeles Rams- Tampa Bay Buccaneers
22:25 Minnesota Vikings- Seattle Seahawks
Poniedziałek 27 września:
02:20 San Francisco 49ers- Green Bay Packers
Wtorek 28 września:
02:15 Dallas Cowboys- Philadelphia Eagles

NFL: Pittsburgh Steelers- Cincinnati Bengals (26.09, 19:00). Typy i zapowiedź

Pittsburgh Steelers słyną z solidnej defensywy zarówno biegowej, jak i podaniowej. W pierwszym meczu wygrali na wyjeździe z Buffalo Bills i po takim zwycięstwie spodziewałem się wygranej u siebie z Las Vegas Raiders. Tak się jednak nie stało Steelers przegrali i to aż dziewięcioma punktami. W niedzielę kolejny raz rozegrają spotkanie na swoim stadionie. Tym razem do Pittsburgha zawita Cincinnati Bengals. Tygrysy dotąd mierzyli się ze słabszymi drużynami od Steelers. Z Minnesotą Viking wygrali dopiero po dogrywce, a z Chicago Bears przegrali trzema punktami. Pittsburg są faworytem u bukmachera i zgadzam się z tym werdyktem. Preferuję jednak grę czysto na zwycięstwo, bo gry Bengals były dosyć bliskie, zarówno w tych dwóch pierwszych kolejkach, jak i w meczach przedsezonowych.

Proponowany typ: Wygrana Pittsburgh Steelers, kurs 1.62 w BETFAN

NFL: Los Angeles Rams- Tampa Bay Buccaneers (26.09, 22:25). Typy i zapowiedź

Los Angeles Rams są jednym z największych zaskoczeń na początku tego sezonu. Kozły mogą się pochwalić się solidną defensywą. W pierwszej kolejce rozgromili Chicago Bears, a w drugiej pokonali trzema punktami na wyjeździe Indianapolis Colts. Teraz staną jednak przed dużo większym wyzwaniem. Do Los Angeles przyjeżdżają mistrzowie NFL z Tomem Brady’m na czele. Buccaneers rozgromili na początek sezonu Atlantą Hawks, a w meczu otwarcia pokonali Dallas Cowboys z zdrowym Dakiem Prescottem. Jestem pod wrażeniem wygranych Rams, ale Tampa Bay to zespół z dwóch półek wyżej niż Bears, czy nawet Colts. Tampa do Kalifornii jedzie po trzecie zwycięstwo w tym sezonie.

Proponowany typ: Wygrana TB Buccaneers, kurs 1.81 w BETFAN

NFL: San Francisco 49ers- Green Bay Packers (27.09, 02:20). Typy i zapowiedź

Ostatni wybrany przeze mnie mecz na tą kolejkę jest spotkanie, które odbędzie się w nocy z niedzieli na poniedziałek. Packers wybiorą się na spotkanie do Kalifornii, gdzie zmierzą się z San Francisco 49ers. Porażka GB w pierwszej kolejce z New Orleans Saints i jej rozmiary to na ten moment moje największe zaskoczenie tego sezonu. W drugiej kolejce na swoim stadionie pokonali jedną z najgorszych drużyn tego sezonu NFL Detroit Lions. Tak się złożyło, że z Detroit Lions w pierwszej kolejce grali też zawodnicy SF49ers. Rozmiary zwycięstwa były mniejsze, ale Lions grali wtedy u siebie. San Francisco wygrało także w drugiej kolejce na trudnym terenie w Seattle. Przeczuwam jednak, że Aaron Rodgers nie pozwoli na kolejną porażkę na początku sezonu i poprowadzi swój zespół do zwycięstwa. Do typu dodaję punkty za kopnięcie z gry w handicapie.

Proponowany typ: Wygrana GB Packers, handicap (+3,5), kurs 1.77 w BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!