Pobierz aplikację betfan na telefon
NFL: zapowiedź 2. kolejki

Przed nami druga kolejka NFL. Mieliśmy nadzieję, że pierwsza kolejka rozwieje nam dużo wątpliwości a postawiła jeszcze więcej znaków zapytania. Przyjrzyjmy się trzem najciekawszym spotkaniom w tej kolejce.

NFL: WSZYSTKIE MECZE 2. KOLEJKI

TERMINARZ 2. KOLEJKI NFL:

Piątek 17.09

02:20 Washington Football Team- New York Giants (30:29)

Niedziela 19.09

19:00 Carolina Panthers- New Orleans Saints
19:00 Chicago Bears- Cincinnati Bengals
19:00 Cleveland Browns- Houston Texans
19:00 Indianapolis Colts- Los Angeles Rams
19:00 Jacksonville Jaguars- Denver Broncos
19:00 Miami Dolphins- Buffalo Bills
19:00 New York Jets- New England Patriots
19:00 Philadelphia Eagles- San Francisco 49ers
19:00 Pittsburgh Steelers- Las Vegas Raiders
22:05 Arizona Cardinals- Minnesota Vikings
22:05 Tampa Bay Buccaneers- Atlanta Falcons
22:25 Los Angeles Chargers- Dallas Cowboys
22:25 Seattle Seahawks- Tennessee Titans
Poniedziałek 20.09

02:20 Baltimore Ravens- Kansas City Chiefs

Wtorek 21.09 
02:15 Green Bay Packers- Detroit Lions

NFL: Carolina Panthers- New Orleans Saints (19.09, 19:00)- typy i zapowiedź

Carolinę Panthers czeka kolejny sezon szorowania po dolnych miejscach Konferencji Krajowej. W pierwszej kolejce udało im się wygrać, ale New York Jets to drużyna na ich poziomie i ta wygrana nie dziwi. Dziwi za to zwycięstwo New Orleans Saints przeciwko Green Bay Packers. Drew Brees zakończył karierę, a na rozegraniu w Saints jest dwóch rotujących się graczy i obu można zaliczyć do tych najgorszych w lidze. Mimo braku na tej pozycji Saints rozgromili GB Packers 38:3 nie pozwalając Aaronowi Rodgersowi na żaden Touchdown. Jeśli obrona Saints zagra tak, jak tydzień temu a Kamara będzie się świetnie spisywał w atakach biegowych to czeka nas kolejne wysokie zwycięstwo Saints.

Proponowany typ: New Orleans Saints handicap (-3,5), kurs 1.90 w BETFAN

NFL: Philadelphia Eagles- San Francisco 49ers (19.09, 19:00)- typy i zapowiedź

Philadelphia Eagles jeszcze trochę pocierpi z powodu swojego agresywnego wydawania pieniędzy na rynku wolnych agentów kilka lat temu. Wysokie kontrakty w obronie przyczyniły się do braku pieniędzy na najważniejsze pozycji. Rozegranie powierzono w tym sezonie młodemu Jalenowi Hurtsowi, przed którym eksperci nie wróżą wielkiej kariery. W pierwszej kolejce udało się wysoko wygrać z Atlantą Falcons dzięki swoim liniom (zarówno tej defensywnej, jak i ofensywnej), na które przecież wydano tyle pieniędzy. Pytanie brzmi, jak długo kluczowi zawodnicy tych formacji wytrzymają przed kolejnymi kontuzjami. San Francsisco pokonało Detroit Lions. Klub chciałby znowu zaskoczyć, jak 2 lata temu i dojść znowu do Super Bowl. Konkurencja w tym sezonie jest bardzo mocna. W tym meczu biorę dodatkowe punkty dla Philadelhii dopóki najważniejsi zawodnicy nie są jeszcze kontuzjowani i mają duży wpływ na grę tej drużyny.

Proponowany typ: Philadelphia Eagles (+3,5), kurs 1.69 w BETFAN

NFL: Baltimore Ravens- Kansas City Chiefs (20.09, 02:20)- typy i zapowiedź

Po niedzielnych spotkaniach o 19:00 i 22:25 przyjdzie czas na największy hit drugiej kolejki NFL. W nocy z niedzieli na poniedziałek Baltimore Ravens „ugoszczą” na swoim stadionie Kansas City Chiefs. KC Chiefs to wicemistrzowie poprzedniego sezonu. W pierwszej kolejce uciekli katu spod topora i wyciągnęli wygraną przeciwko Cleveland Browns w ostatniej kwarcie meczu. Patrick Mahomes pokazał co oznacza status gwiazdy ligi na pozycji rozgrywającego. W ostatniej kwarcie przegrywając 20:29 zdobył dwa przyłożenia w trochę ponad 3 minuty. Baltimore Ravens zaliczyli na wyjeździe w Las Vegas dość niespodziewaną porażkę. Wrony przegrały po dogrywce. Mecz Ravens- Chiefs warto obejrzeć głównie dla dwójki rozgrywających Lamar Jackson i Patrick Mahomes. Są to jedni z najlepszych graczy na swoich pozycjach i rzadko zdarza się sytuacja, w której możemy zobaczyć na tej pozycji takie gwiazdy po obu stronach.

Proponowany typ: Kansas City Chiefs handicap (-3,5), kurs 1.82 w BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!