Pobierz aplikację betfan na telefon
NFL: typy i zapowiedź na 1. kolejkę

W nocy z czwartku na piątek rozpoczął się nowy sezon NFL. W niedzielę przyjdzie czas na pozostałe mecze pierwszej kolejki najlepszej ligi futbolu amerykańskiego. Wybrałem trzy najciekawsze spotkania i przygotowałem krótką zapowiedź do każdego wraz z typami.

NFL: WSZYSTKIE MECZE 1. KOLEJKI

TERMINARZ 1. KOLEJKI NFL:

Piątek 10.09

02:20 Tampa Bay Buccaneers- Dallas Cowboys (31:29)
Niedziela 12.09
Atlanta Falcons- Philadelphia Eagles (19:00)
Buffalo Bills- Pittsburgh Steelers (19:00)
Carolina Panthers- New York Jets (19:00)
Cincinnati Bengals- Minnesota Vikings (19:00)
Detroit Lions- San Francisco 49ers (19:00)
Houston Texans- Jacksonville Jaguars (19:00)
Indianapolis Colts- Seattle Seahawks (19:00)
Tennessee Titans- Arizona Cardinals (19:00)
Washington Football Team- Los Angeles Chargers (19:00)
Kansas City Chiefs- Cleveland Browns (22:25)
New England Patriots- Miami Dolphins (22:25)
New Orleans Saints- Green Bay Packers (22:25)
New York Giants- Denver Broncos (22:25)
Poniedziałek 13.09
Los Angeles Rams- Chicago Bears (02:20)
Wtorek 14.09
Las Vegas Raiders- Baltimore Ravens (02:15)

NFL: Houston Texans- Jacksonville Jaguars (12.09, 19:00)

Zapewne nie będzie to mecz, w którym zobaczymy pretendenta do zdobycia Super Bowl w tym sezonie. Mimo to ten mecz przyciągnie bardzo dużo fanów futblou amerykańskiego na całym świecie. To wszystko za sprawą numeru 1 tegorocznego draftu NFL. Trevor Lawrence, bo o tego zawodnika chodzi to nowy rozgrywający drużyny Jacksonville Jaguars. 21. latek jest fenomenem. Przez ostatnie 4 lata w szkole licealnej i 3 lata na uniwersytecie Clemson NIGDY nie przegrał meczu w sezonie zasadniczym. To jest coś NIE-BY-WA-ŁE-GO.

Trafił jednak do drużyny Jaguars, w której na 99% nie utrzyma tej serii. Bardzo możliwe, że zostanie ona przerwana już w pierwszym spotkaniu sezonu. Spotkanie pomiędzy Houston Texans a Jacksonville Jaguars zapowiada się na bardzo wyrównany pojedynek. Myślę też, że na tle pierwszoroczniaka będzie chciał się pokazać nowy rozgrywający Texans, Tyrod Tylor.

Proponowany typ: Tyrod Tylor 209+ player passing yards, kurs 1.88 w BETFAN

NFL: Kansas City Chiefs- Cleveland Browns (12.09, 22:25)

Chyba najciekawszy pojedynek w pierwszej kolejce NFL. Obie drużyny z całą pewnością będą chciały liczyć się w tym sezonie w walce o Super Bowl. Obie są w Konferencji Amerykańskiej dlatego też tylko jedna z nich będzie mogła się w Super Bowl znaleźć. Zanim jednak dowiemy się, która to będzie czeka nas cały sezon zasadniczy i play-offy, więc skupmy się na ich pierwszym meczu. Kansas przegrali ostatni Super Bowl. Patrick Mahomes nie przerósł wielkiego mistrza, Toma Brady’iego. W tym roku po raz kolejny Chiefs są typowani jako główni faworyci do mistrzostwa NFL.

Cleveland Browns moim zdaniem może być czarnym koniem, o czym pisałem w zapowiedzi sezonu NFL. Tylko czy można mówić o czarnym koniu skoro Browns przejęli ten tytuł chyba 3. raz z rzędu? Mimo wszystko więcej jakości możemy znaleźć po stronie drużyny z Kansas City, a więcej znaków zapytania pojawia się w drużynie Cleveland. Do tego dochodzi przewaga w własnego boiska. Myślę, że Chiefs pokryją handicap.

Proponowany typ: wygrana Kansas City Chiefs handicap (-5,5), kurs 1.85 w BETFAN

NFL: New Orleans Saints- Green Bay Packers (12.09, 22:25)

Na sportową emeryturę przeszedł jeden z najlepszych rozgrywających w historii Drew Brees. Zarządzającym w Nowym Orleanie nie udało się znaleźć godnego zastępstwa, choć już od dłuższego czasu było wiadomo, że kariera Breesa zbliża się ku końcowi. W tym momencie nawet do końca nie wiadomo, czy zacznie Tysom Hill, czy Jameis Winston, a i jeden, i drugi należą do najsłabszych rozgrywających w tym sezonie. Po drugiej stronie na rozegraniu stanie Aaron Rodgers, zawodnik, który mógłby być porównywany do Toma Brady’iego gdyby tylko wygrał Super Bowl więcej niż raz. Bez wątpienia jednak to drużyna z Green Bay posiada więcej jakości i jeśli obrona zatrzyma running backa Alvina Kamarę to ofensywa prowadzona przez Rodgersa wygra to spotkanie.

Proponowany typ: wygrana GB Packers (handicap -3,5), kurs 1.83 w BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!