Pobierz aplikację betfan na telefon

Neymar na łamach oficjalnej strony internetowej PSG wydał zadowalające fanów oświadczenie. Oświadczył on, że nigdy nie czuł się tak pewny i szczęśliwy w Paryżu, jak teraz.

NEYMAR CHWALI PSG

Brazylijczyk przeszedł do PSG z FC Barcelony już ponad 3 lata temu. Pobił transferowy rekord świata trafiając do zespołu z Parc des Princes za 222 mln euro. Nie był to jednak łatwy okres. Kontuzje oraz notoryczne pogłoski o rzekomym zainteresowaniu powrotem do Barcelony nie sprzyjały w aklimatyzacji i zdobyciu szacunku u kibiców.

– Te trzy lata uczyniły mnie mądrzejszym. Przeżyłem chwile radości i te bardziej skomplikowane, zwłaszcza wtedy, kiedy nie mogłem grać z powodu kontuzji. Dzięki pomocy kolegów z drużyny mogłem to przezwyciężyć i skupić się na tym, co naprawdę jest ważne dla nas wszystkich, czyli na naszych występach na boisku, które mają przekładać się na tytuły – powiedział napastnik.

BRAZYLIJCZYK LICZY NA LM

70 bramek w 82 meczach oraz rokrocznie zdobywane krajowe puchary to nie są złe osiągi, ale oczywiście i Neymar, i każdy w PSG celuje w podniesienie pucharu za zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Taka sztuka udała się Neymarowi już raz w 2015 r. Reprezentant Brazylii uważa, że morale w drużynie są bardzo dobre.

– Wierzę, że ostatnio przeżywam najlepszy czas w Paryżu. Tworzymy rodzinę, dążymy wspólnie do większego celu jaki stawiamy przed sobą. Będziemy o to walczyć, tym bardziej, że nigdy nie byliśmy tak blisko” – podsumował były piłkarz Santosu.

Droga do finału nie jest jednak łatwa. W ćwierćfinale PSG zagra z Atalantą, czyli czarnym koniem Ligi Mistrzów. W półfinale na zwycięzcę tego dwumeczu czekać będzie RB Lipsk lub Atletico Madryt. Natomiast w finale pojawi się ktoś z czwórki Olympique Lyon, Manchester City, FC Barcelona, Bayern Monachium.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!