Pobierz aplikację betfan na telefon
Newcastle – Bournemouth: Typy, kursy, zapowiedź 17.09
W ten weekend rusza 8. kolejka w ramach najwyższej klasy rozgrywkowej Anglii – Premier League. Newcastle w jednym ze sobotnich spotkań zagra przeciwko Bournemouth. Obie drużyny mają tyle samo punktów i zajmują podobne miejsca w tabeli, odpowiednio 11 i 13. Czy któraś z drużyn wygra i przeskoczy w okolice miejsc pucharowych? Zapraszam na zapowiedź spotkania Newcastle – Bournemouth.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Premier League: Newcastle – Bournemouth (17.09, 16:00) – zapowiedź meczu

Zdecydowanie początek sezonu w wykonaniu gospodarzy wyglądał znacznie lepiej. Na ostatnie 3 mecze zdobyli zaledwie dwa punkty. Bournemouth z kolei od początku sezonu gra w kratkę. Efektem gry obu zespołów, jest taka sama ilość punktów – 7. Zgoła inaczej wygląda sytuacja jeśli chodzi o bilanse bramkowe. Gospodarze w tych statystykach wyglądają dość stabilnie, bowiem mają 7 strzelonych i zaledwie 6 straconych. Z kolei goście strzelili zaledwie pięć bramek, a stracili aż 18. Taka jakość obrony bardzo źle wróży, w kontekście przyszłych meczów.

Premier League: Newcastle - Bournemouth (17.09, 16:00) - typy

Typy Newcastle - Bournemouth

Mimo, że Newcastle nie wygląda ostatnim czasem najlepiej, a dwa punkty w trzech meczach to naprawdę niewiele, to myślę, że słusznie są faworytami tego spotkania. Trener, który miał do dyspozycji mnóstwo pieniędzy nie wykorzystał ich w aż tak dużej ilości i co by nie mówić skład złożył bardzo porządny. Goście wygrali ostatnie spotkanie, ale słąbym meczu i odrabianiu strat z 0:2 z beniaminkiem. Stawiam w tym meczu na Newcastle.

1.46

NEWCASTLE WYGRA

betfan

Premier League: Newcastle - Bournemouth (17.09, 16:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Newcastle z Bournemouth w ramach 8. kolejki Premier League, odbędzie się 17 września o 16:00 na St. Jame Park Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na platformie Viaplay.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!