Pobierz aplikację betfan na telefon
NBA: Zapowiedź ostatniego dnia! Analiza, typy, kursy, transmisja 16.05

Ostatnia kolejka rozpocznie się już w niedzielę o godzinie 19:00 czasu polskiego i zakończy dopiero w poniedziałek meczem o 03:00. Na parkiet wybiegną zawodnicy wszystkich 30. drużyn w 15. meczach. Dużo zespołów gra „o coś”, a dla innych wygrany czy przegrana nic nie zmieni, dlatego myślę, że warto zagrać „tasiemkę” z niskich kursów.

NBA: Zapowiedź, mecze „o coś”

New York Knicks- Boston Celtics (19:00)

Niespodziewanie Boston Celtics nie zakwalifikowali się bezpośrednio do Play-off i kończąc sezon na siódmym miejscu, będą musieli zagrać w fazie Play-in. NY Knicks za to zakwalifikowali się do Play-off, co jest naprawdę sporą niespodzianką. Gracze z Madison Square Garden jeśli chcą pozostać na czwartym miejscu i mieć przewagę własnego parkietu (przynajmniej w pierwszej rundzie) wystarczy, że wygrają z Boston Celtics. Kurs w BETFAN na zwycięstwo NY Knicks 1.24.

Toronto Raptors- Indiana Pacers (19:00)

Jeszcze 2 lata temu Raptors zostali mistrzami NBA. W tym sezonie nie zakwalifikowali się nawet do Play-in. Jest to ważny mecz dla Indiany Pacers, która dzięki zwycięstwu utrzyma się na ósmej pozycji, w przypadku porażki spadną na dziewiąte miejsce. Różnica pomiędzy ósmym, a dziewiątym miejscem jest bardzo duża i na pewno Pacers będą chcieli wygrać to spotkanie. Kurs w BETFAN na wygraną Pacers 1.38.

Washington Wizards- Charlotte Hornets (19:00)

Bardzo ważne spotkanie dla obu zespołów w kontekście gry w Play-in. Drużyna, która przegra zakończy sezon na 10. miejscu, czyli najgorszym dającym możliwość gry w tych barażach. Wygrany przy potknięciu Indiany Pacers „wskoczy” na ósme miejsce w tabeli, co jest ogromną różnicą w postseason.

Pheonix Suns- San Antonio Spurs (20:00)

SA Spurs mają pewne dziesiąte miejsce w sezonie zasadniczym i zagrają z tego miejsca w Play-in. Pheonix Suns jeśli wygrają to spotkanie awansują przy przegranej Utah Jazz na pierwsze miejsce, z którego wystartują w Play-offach. Kurs na wygraną Suns z handicapem (-3,5) 1.25.

Golden State Warriors- Memphis Grizzlies (21:30)

Sytuacja analogiczna tego meczu na zachodzie do meczu Washington Wizards- Charlotte Hornet na wschodzie. Tak samo jak tam ta drużyna, która wygra awansuje do Play-in z miejsca ósmego, co jest bardzo dużą różnicą w porównaniu do awansu z miejsca dziewiątego, na którym uplasuje się przegrany zespół.

Atlanta Hawks- Houston Rockets (01:00)

Houston Rockets zostali w tym sezonie czerwoną latarnią całej ligi. Spośród wszystkich drużyn wygrali najmniej meczów (tylko 17). Atlanta zakończy sezon na piątym miejscu lub na czwartym jeżeli wygra to spotkanie, a swój mecz przegra NY Knicks. Kurs w BETFAN na zwycięstwo Hawks z handicapem (-3,5) 1.23.

Brooklyn Nets- Cleveland Cavaliers (01:00)

Sytuacja Cleveland jest prosta. Trzynaste miejsce w konferencji wschodniej. Brooklyn Nets muszą wygrać jeżeli nie chcą dać szansy, aby się wyprzedzić Milwaukee Bucks i zostać na drugim miejscu. Kurs na wygraną Nets z handicapem (-4,5) w BETFAN 1.27.

Chicago Bulls- Milwaukee Bucks (03:00)

Bykom nie udało się zakwalifikować do fazy Play-in. Potencjał ich składu wskazuje na to, że będą walczyć o Play-offs w następnym sezonie. Milwaukee Bucks wciąż mają szanse na drugie miejsce w konferencji wschodniej, jednak oprócz ich zwycięstwa potrzebują potknięcia Nets z Cavaliers co raczej się nie wydarzy i zakończą sezon zasadniczy na 3. miejscu.

New Orleans Pelicans- Los Angeles Lakers (03:00)

Wymieniani jako jeden z zespołów mogących zakwalifikować się bezpośrednio do Play-off Pelicans nie weszli nawet do Play-in kończąc sezon na 11. lub 12. miejscu. Lakers muszą wygrać, aby utrzymać szóstą pozycję i wejść do PO bez potrzeby rozgrywania meczów w Play-in. Jeśli przegrają to w przypadku wygranej Portland Trail Blazers spadną na siódme miejsce. Kurs na wygraną Lakers z handicapem (-3,5) w BETFAN 1.25.

Oklahoma City Thunder- Los Angeles Clippers (03:00)

Oklahoma postanowiła w pełni zaufać draftowi, w którym na przestrzeni kilku lat będą mieli ponad 30 wyborów. Sezon zakończą na 14. miejscu. LA Clippers w przypadku wygranej utrzymają się na trzecim miejscu i dadzą szansy na wyprzedzenie się Denver Nuggets. Kurs na wygraną Clippers 1.21.

Portland Trail Blazers- Denver Nuggets (03:00)

Oba zespoły mogą zmienić swoje miejsce w tabeli, ale oba także są uzależnione od wyników w innych meczach. Jeśli Clippers przegrają z OKC co się raczej nie wydarzy to Denver w przypadku zwycięstwa w tym meczu awansuje na trzecie miejsce. Jeśli Lakers wygrają z Pelicans to PTB skończy sezon na siódmej lokacie, jeśli nie to wygrana PTB w tym meczu da im bezpośredni awans do Play-off z szóstego miejsca.

Sacramento Kings- Utah Jazz (03:00)

Mecz o nic dla Sacramento Kings i mecz o pierwsze miejsce dla Utah Jazz. Jeśli Jazzmani wygrają to utrzymają pierwsze miejsce i zakończą sezon z najlepszym bilansem w całej lidze co da im przewagę parkietu przez całe Play-off, łącznie z ewentualnymi finałami jeżeli się do nich zakwalifikują. Jak Uta przegra to spotkanie to może stracić pierwsze miejsce na rzecz Pheonix Suns.

NBA: Zapowiedź, mecze „o nic”

Są to mecze, gdzie wynik nic nie zmieni w układzie tabeli. Zostały tu ujęte zespoły, które przeszły to postseason, jak i te, które kończą ten sezon dzisiejszego wieczoru.

Philadelhpia 76ers- Orlando Magic (01:00)
Detroit Pistons- Miami Heat (02:00)
Minnesota Timberwolves- Dallas Mavericks (03:00)

NBA ostatni dzień: transmisja TV

Mecze pomiędzy Golden State Warriors a Memphis Grizzlies będzie transmitowany od godziny 22:00 na kanale Canal+ Family. Wszystkie mecze można także obejrzeć w NBA League Pass po zakupieniu subskrypcji.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!