NBA: Typy i zapowiedź – niedziela 20.03
Niedziela z NBA, a to oznacza mecze najlepszej koszykarskiej ligi świata o godzinach przystępnych dla Europejczyków. Aż 5 spotkania rozpocznie się jeszcze przed północą, a w nocy jeszcze 4 inne. Przygotowaliśmy zapowiedź oraz typy na wybrane 3 z nich.

NBA: terminarz, kto gra? 27.02 / 28.02

Niedziela 20.03

20:30 Houston Rockets – Memphis Grizzlies
20:30 Indiana Pacers – Portland Trail Blazers
23:00 Atlanta Hawks – New Orleans Pelicans
23:00 Orlando Magic – Oklahoma City Thunder
23:00 Sacramento Kings – Phoenix Suns

Poniedziałek 21.03

00:30 New York Knicks – Utah Jazz
01:00 Denver Nuggets – Boston Celtics
01:30 Golden State Warriors – San Antonio Spurs
01:30 Philadelphia 76ers – Toronto Raptors

NBA: Indiana Pacers – Portland Trail Blazers (20.03, 20:30)


1.83

PORTLAND TB

HANDICAP +8,5

betfan


  Indiana Pacers do miejsca dającego awans do fazy play-in traci aż 11 wygranych meczów, a przecież sezon powoli się kończy. Z tego powodu wydaje się, że Indiana już sobie odpuszcza o czym świadczą także wymiany pod koniec okienka transferowego i będą chcieli skupić się na tegorocznym drafcie. Na ten moment poza fazą play-in są także Portland Trail Blazers, ale ta drużyna ma jeszcze realne szansę, aby do tej fazy awansować. Do Pelicans tracą 3 wygrane mecze, a do rozegrania mają jeden więcej. Portland jednak po dziesięciu meczach ma tylko jedno zwycięstwo. Jeśli chcą zachować szansę na postseason muszą wygrywać takie spotkania jak to. PTB jednak będą bardzo osłabieni przez kontuzje w tym spotkaniu.

NBA: Atlanta Hawks - New Orleans Pelicans (20.03, 23:00)


1.62

WYGRANA

ATLANTY HAWKS

betfan


  Atlanta Hawks po wysokim miejscu w poprzednim sezonie i bardzo dobrej grze w zeszłorocznych play-offs muszą mierzyć się z dużymi kłopotami. Do ostatnich meczów sezonu ich kibice będą drżeć, aby osiągnąć chociażby fazę play-in. Na ten moment Hawks zajmują 10 miejsce i mają 5 zwycięstw więcej od Knicks, które muszą utrzymać, aby nie zakończyć sezonu po rozgrywkach w fazie regularnej. Tym bardziej, że wciąż istnieją jakieś szanse na bezpośredni awans do play-offs. Pelicans po dobrym okresie znów mają dołek formy. W swojej konferencji tak samo jak Hawks zajmują 10. miejsce i muszą bronić tego miejsca, aby zagrać w meczach po sezonie zasadniczym.

NBA: New York Knicks - Utah Jazz (21.03, 00:30)


1.87

UTAH JAZZ

HANDICAP -3,5

betfan


  Najciekawsze mecze niestety dla Europejczyków zaczną się dopiero po północy. Jednym z nich będzie pojedynek między Knicks, a Jazz. Zespół z Nowego Jorku poprzedni sezon miał bardzo podobny, jak ten Atlanty Hawks, a w tym sezonie mogą mieć problem z osiągnięciem nawet play-in. To właśnie do Atlanty Knicks tracą 5 zwycięstw na 12 meczów przed końcem sezonu regularnego. W dużo lepszej sytuacji na zachodzie znajduje się Utah Jazz. "Jazzmani" zajmują tam czwartą pozycję. Pierwsza połowa tabeli Konferencji Zachodniej to jednak bardzo duży ścisk. Jazz do drugich Memphis tracą 4 zwycięstwa, ale ich przewaga nad siódmymi Timberwolves to 2 zwycięstwa, a siódme miejsce to już tylko faza play-in.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!