Pobierz aplikację betfan na telefon
NBA: Typy i zapowiedź 07.01/08.01

Przed nami aż 9 spotkań, które odbędą się w nocy z piątku na sobotę. Jesteśmy mniej więcej w połowie sezonu zasadniczego. Wszystkich fanów NBA i nie tylko zapraszam na zapowiedź dzisiejszych trzech najciekawszych meczów wraz z typami.

NBA: Terminarz, kto gra? Jakie mecze? NBA 07.01/08.01

NBA: noc piątek/sobota 08.01

01:00 Philadelphia 76ers- San Antonio Spurs
01:30 Brooklyn Nets- Milwaukee Bucks
01:30 Toronto Raptors- Utah Jazz
02:00 Chicago Bulls- Washington Wizards
02:00 Houston Rockets- Dallas Mavericks
02:00 Oklahoma City Thunder- Minnesota Timberwolves
03:00 Denver Nuggets- Sacramento Kings
04:00 Los Angeles Lakers- Atlanta Hawks
04:00 Portland Trail Blazers- Cleveland Cavaliers

NBA: Brooklyn Nets- Milwaukee Bucks (08.01, 01:30)

Będziemy mieli powtórkę z finałów konferencji poprzedniego sezonu? Nie zagra na pewno Kyrie Irving, który wrócił do rotacji, ale tylko na mecze wyjazdowe. W Nowym Jorku jego gra jest niedozwolona do momentu zaszczepienia się. Oprócz niego zabraknie u gospodarzy tylko Joe Harrisa i jest to bardzo komfortowa sytuacja w dzisiejszych czasach posiadać tak zdrową kadrę. Inaczej sprawa ma się w Bucks. Zabraknie jednego z trzech filarów drużyny Jrue Holidaya oraz kilku zawodników rotacyjnych. Mimo wszystko handicap +5,5 na obecnych mistrzów NBA wygląda zachęcająco i zdarza się rzadko.

proponowany typ: Milwaukee Bucks, handicap (+5,5) kurs 1.81 z oferty BETFAN

NBA: Chicago Bulls- Washington Wizards (08.01, 02:00)

Chicago Bulls to jedna z największych pozytywnych niespodzianek tego sezonu. Byki "przemeblowały" swój skład i jak widać to popłacało. Aktualnie drużyna z wietrznego miasta zajmuje pierwsze miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej. W tej samej konferencji grają Washington Wizards i także dobrze im idzie w tym sezonie. W ostatnich dniach z formą wystrzelił Kyle Kuzma. W połączeniu z Bradleyem Bealem tworzą w ostatnich spotkaniach świetny duet na obwodzie. Zresztą to samo można powiedzieć o Zachu La'Vine i DeMarze DeRozanie z Bulls.

proponowany typ: Washington Wizards, handicap (+6,5) kurs 1.88 z oferty BETFAN

NBA: Los Angeles Lakers- Atlanta Hawks (08.01, 04:00)

LeBron James wszedł na poziom osiągalny tylko przez największych. Oczywiście nie pierwszy raz w karierze. Oznacza to tylko tyle, że stwierdził iż musi zabrać sprawy w swoje ręce, bo playoffy są zagrożone. Anthony Davis pauzuje przez kontuzje, a Russell Westbrook nie daje tego co od niego wymagano. Na razie LBJ radzi sobie sam, ale jak długo jeszcze tak da radę? Przed PO będzie musiał i tak zwolnić z tempem, aby w fazie posezonowej mieć siły na najważniejsze spotkania. Występ dwóch najlepszych koszykarzy Hawks stoi pod znakiem zapytania. Chodzi oczywiście o Trae Younga i Johna Collinsa. W swojej hali, LeBron powinien kolejny raz pokazać kto wciąż jest królem tej ligi.

proponowany typ: Wygrana LA Lakers (z dogrywka), kurs 1.72 z oferty BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!