Pobierz aplikację betfan na telefon
NBA playoffs: Jazz- Clippers i Bucks- Nets

Kolejna noc z NBA playoffs przed nami. Dzisiejszej nocy będziemy mogli zobaczyć moich dwóch faworytów do wielkiego finału NBA. Podsumujmy też spotkanie Suns- Nuggets

NBA playoffs: Phoenix Suns- Denver Nuggets- 123: 98

Phoenix Suns przejechali się po świeżo upieczonym MVP i całym Denver Nuggets. Tym samym Phoenix Suns wyszli na prowadzenie w tej serii 2:0 i z takim wynikiem seria przenosi się do Denver. Nikola Jokić zdobył 24 punkty i było to najwięcej ze wszystkich zawodników obu drużyn. Niestety dla kibiców Nuggets nie otrzymał on wystarczającego wsparcia od kolegów z drużyny. Żaden z jego kolegów nie przekroczył granicy 12. punktów. Za to granicę 15. punktów przekroczyło aż czterech koszykarzy Suns. Byli to Booker, Paul, Bridges i Ayton, którzy zdobyli odpowiednio 18,17,16 i 15 punktów.

NBA playoffs: Milwaukee Bucks- Brooklyn Nets 11.06 (1:30) [0:2]

Po dwóch gładki zwycięstwach Nets, seria przenosi się do Milwaukee. Giannis Antetokoumpo i spółka nie potrafią znaleźć odpowiedzi na Duranta i Irvinga. W ostatnim meczu Nets wygrali 125:86. Jeżeli Bucks chcą wrócić z dalekiej podróży i jeszcze powalczyć muszą wygrać ten mecz. Nie ukrywam, że moim zdaniem będzie o to trudno, Netsi są moimi faworytami do wygrania konferencji wschodniej i nie widzę drużyny, która miałaby im w tym przeszkodzić. Więcej o meczu w artykule o promocji MATCHDAY BOOST na NBA.

NBA playoffs: Utah Jazz- Los Angeles Clippers 11.06 (4:00) [1:0]

Pierwszy mecz okazał się zwycięski pomimo niskiej skuteczności graczy Utah Jazz. Zwycięstwo zapewnił Donovan Mitchell zdobywając 45 punktów oraz bardzo dobra defensywa. Nie przepadam za drużyną Clippers, ale trzeba przyznać, że potencjał ich składu pozwala im wygrać z każdym w tej lidze. Pytanie, czy Tyron Lue jest trenerem, który potrafi ten potencjał uwolnić. Moim zdaniem Quin Snyder jest o wiele lepszym trenerem, który stworzył świetną drużynę. Kibicuję temu projektowi w tych playoffach, bardzo chciałbym s finale konferencji zachodniej obejrzeć starcie Utah Jazz z Phoenix Suns. Moim faworytem do wygrania tej konferencji jest jednak Utah Jazz. Uważam, że zasługują na to by wygrać nawet całe rozgrywki.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!