Pobierz aplikację betfan na telefon
NBA playoffs: 2. runda na zachodzie i Bucks- Nets

W nocy z poniedziałku na wtorek odbędzie się drugi pojedynek w serii Bucks z Nets oraz pierwszy pojedynek drugiej rundy NBA playoffs na zachodzie.

NBA playoffs: Brooklyn Nets vs. Milwaukee Bucks 08.06 (1:30) [1:0]

W pierwszym pojedynku półfinałów konferencji NBA playoffs pomiędzy tymi drużynami zakończył się wynikiem 115:107 dla Nets. Do zwycięstwa Brooklyn poprowadził Kevin Durant, który zdobuł 29 punktów odpowiednio wsparty przez Kyrie Irvinga (25pkt), Joe Harrisa (19pkt) oraz Blake’a Griffina (18 pkt, 14 zbiórek). Dobry mecz rozegrał Giannis Antetokoumpo, który zdobył 34 punkty, ale rezerwowi Milwaukee nie dostarczyli odpowiedniego wsparcia. Dużą stratą na najbliższe 2/3 mecze będzie strata Jamesa Hardena, który nabawił się kontuzji już w 43. sekundzie meczu.

NBA playoffs: Pheonix Suns vs. Denver Nuggets 08.06 (4:00) [0:0]

Pojedynek pomiędzy drugą i trzecią drużyną sezonu zasadniczego na zachodzie. Denver Nuggets wyeliminowali Portland Trail Blazers w sześciu meczach. Do tego zwycięstwa w serii drużynę poprowadził Nikola Jokić. Serbski center jest faworytem do wygrania nagrody MVP za sezon zasadniczy. Udanie poniósł swój zespół do zwycięstwa, pomimo nieobecności Jamala Murraya. Pheonix Suns wyeliminowali w pierwszej rundzie Los Angeles Lakers pod wodzą wielkiego LeBrona Jamesa. Odkąd kontuzji nabawił się Anthony Davis ta seria zmierzała w jednym kierunku. Wymiana Greena, McGee, Howarda i Rondo na Schroedera, Matthewsa, Harrella i Drummonda okazała się nietrafiona. Fani uważają też za błąd niewystawiania w serii doświadczonego Marca Gasola i faktycznie, gdy Hiszpan wychodził na parkiet gra Lakers wyglądała lepiej.

Ta seria byłaby moim zdaniem bardziej wyrównana jeżeli Denver miałoby możliwość wystawienia Jamala Murraya. Myślę, że pod nieobecność Kanadyjczyka i po czasie na rehabilitacje Chrisa Paula Pheonix Suns awansuje do finału konferencji.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!