Pobierz aplikację betfan na telefon
Phoenix Suns wygrywa pierwszy mecz finałów NBA!

Phoenix Suns wygrali pierwszy mecz finałów NBA 2021! Słońca pokonały Milwaukee Bucks 118:105. Mecz numer 2 już w nocy z czwartku na piątek.

Finały NBA: Phoenix Suns- Milwaukee Bucks (105-118) [1:0]

Niespodziewanie w pierwszym meczu finałowym wystąpi Giannis Antetokoumpo, wielka gwiazda Milwaukee Bucks i całej NBA. Pomimo gry Greka Suns udało się zbudować ośmiopunktową przewagę już w pierwszej połowie. Ostatecznie Słońca pokonały Bucks trzynastoma punktami. Phoenix od samego początku byli bardzo skupieni i skoncentrowani, co przełożyło się na 14 przechwytów i skuteczność z linii rzutów osobistych na poziomie 96.2 procent. Najwięcej punktów dla Bucks rzucił Khris Middleton (27 punktów), Giannis dołożył do tego swoje 20 punktów i 17 zbiórek. Phoenix do zwycięstwa poprowadził Chris Paul, rzucając 32 punkty i dziewięciokrotnie asystując. Booker dołożył do tego swoje 27 punktów a Ayton 22 punkty i 19 zbiórek

Finały NBA: Phoenix Suns- Milwaukee Bucks #2 09.07

W drugim meczu, który odbędzie się w nocy z czwartku na piątek Milwaukee Bucks muszą poprawić swoją grę, ponieważ przez całe pierwsze spotkanie nie byli w stanie zagrozić drużynie z Phoenix. Dobrą wiadomością jest powrót Giannisa Antetokoumpo, który w pierwszym meczu wyglądał bardzo dobrze fizycznie i problem w lewej nodze przestał mu już chyba doskwierać.

Do formy z finałów konferencji z całą pewnością musi wrócić Jrue Holiday, który w pierwszym spotkaniu rzucił tylko 10 punktów i nie zagrał najlepiej w obronie, a to przecież zawodnik uważany za wybitnego obrońcę. Phoenix muszą grać swoje. Chris Paul i Devin Booker, wspomagani przez Deandre Aytona to świetnie poukładana mieszanka przez Monty Williamsa, który jest trenerem, za którym jego koszykarze pójdą w ogień. Więcej o trenerze Phoenix Suns w artykule przedstawiającym drużynę.

Zobacz także: Przedstawienie drużyny Milwaukee Bucks oraz artykuł zapowiadający finały NBA playoffs.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!