Pobierz aplikację betfan na telefon
NBA: Miami Heat – Boston Celtics 30.05 Typy, zapowiedź

W nocy z niedzieli na poniedziałek w NBA obędzie się GAME 7 Finałów Konferencji Wschodniej. Będzie to starcie Miami Heat z Boston Celtics. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was krótką zapowiedź i typy na ten mecz NBA playoffs.

NBA: Miami Heat – Boston Celtics (30.05, 02:30) – zapowiedź meczu

Boston Celtics mieli wszystko w swoich rękach. Po wygranej w Miami wrócili do swojej hali, gdzie mieli okazję zamknąć serię i awansować do Finałów NBA, gdzie na swojego przeciwnika czekają Golden State Warriors. Ostatecznie to prowadzeni przez niesamowitego Jimmy’ego Butlera (47/9/8, 4 przechwyty, 55.2%) Heat wygrali ten mecz i doprowadzili do meczu nr 7, który będzie decydujący, a który odbędzie się w Miami. W Bostonie na 2,5 minuty przed końcem widniał jeszcze remis, ale Miami okazało się ostatecznie lepsze o 8 punktów. Kto zagra z GSW w Finałach NBA?

 

NBA: Miami Heat - Boston Celtics (30.05, 02:30) - typy

Ostatnio mimo kursu ponad 3.10 na Miami Heat mieliśmy rację typując ich na zwycięzców, choć ostatecznie zaproponowaliśmy bezpieczny kurs z handicapem. Po meczu w Bostonie do Tylera Herro na listę kontuzjowanych dołączyło aż 4 koszykarzy Heat, ale możliwe, że wszyscy łącznie z Herro zagrają w ostatnim meczu. Tutaj nie ma miejsca na kalkulacje i nie można sobie pozwolić na grę bez chociażby Kyle'a Lowry'ego. Znów większy kurs jest na Miami mimo, że grają u siebie. Mecz będzie niezwykle wyrównany, bo jest decydującym o awansie do finałów, dlatego znowu zagramy dodatni handicap. Proponowany typ: Miami Heat (handicap +3,5)  

Handicap 3.5 (z dogrywką)

Potencjalna wygrana przy stawce 25 PLN.

betfan

 

NBA: Miami Heat - Boston Celtics (30.05, 02:30) - transmisja TV, online, gdzie obejrzeć?

Nocne spotkanie z niedzieli na poniedziałek NBA playoffs pomiędzy Miami Heat, a Boston Celtics, które odbędzie się o godzinie 02:30 czasu polskiego będzie można obejrzeć na Canal+ Sport z polskim komentarzem. Abonamenci Canal+ będą mogli obejrzeć to spotkanie również na aplikacji internetowej i mobilnej Canal+ online.
Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!