NaVi – MOUZ: Typy, kursy, zapowiedź 01.10 | finał ESL 18

Adrian Krawczyk

01 października 2023

NaVi - MOUZ: Typy, kursy, zapowiedź 01.10 | finał ESL 18
W finałowym niedzielnym meczu turnieju ESL Pro League Season 18 zmierzy sie NaVi z MOUZ. Czy jest to zestawienie, którego można się było spodziewać? No nie jest tak z pewnością do końca, albowiem nie były to do końca ekipy, które były zestawione bardzo wysoko w gronie faworytów. Jednak to one po drodze do finału okazały się najlepsze i faktycznie zaprezentowały bardzo dobrą grę. Kto więc okaże się lepszy w finale ESL Pro League Season 18 pomiędzy NaVi, a MOUZ? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na NaVi – MOUZ.

NaVi – MOUZ typy bukmacherskie

Przede wszystkim wybierając typy na mecz NaVi – MOUZ warto zwrócić uwagę na drabinkę obu zespołów. NaVi w drodze do finału miało znacznie łatwiejszych rywali – mierzyli się oni z Monte w półfinale oraz z Enternal Fire. MOUZ natomiast miało rywali z najwyższej półki w drodze do finału. W ćwierćfinale pojedynkowali się z G2 Esports, a więc jedną z najlepszych drużyn w ostatnim czasie, natomiast w półfinale spotkali się z ENCE. Co ciekawe w obu spotkaniach MOUZ nie było faworytem, a jednak byli w stanie ograć swoich rywali wynikami 2:1. Teraz w finale też mają nieco mniejsze szanse, ale podobała mi się ich gra w poprzednich rundach dlatego pójdę tym samym tropem i typuję wygraną MOUZ z Navi po kursie 1.95.

1.95

WYGRANA MOUZ Z NAVI

betfan

NaVi – MOUZ kursy bukmacherskie

Na mecz finału turnieju ESL Pro League Season 18 2023 pomiędzy NaVi, a MOUZ w ofertach bukmacherów mamy już dostępne kursy. Analitycy w swoich notowaniach wskazali, że faworytem do wygrania Esportowego spotkania w CS:GO jest nieznacznie drużyna NaVi (kurs 1.86). Niewiele mniejsze szanse natomiast ma drużyna MOUZ, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 1.95. Polecamy także sprawdzić kursy bukmacherskie na to czy w meczu padnie ACE – tak zostało opatrzone kursem 2.00, natomiast „nie” ma współczynnik na poziomie 1.72.

NaVi – MOUZ statystyki

Drużyna NaVi oraz MOUZ zmierzyły się ze sobą w bezpośrednim pojedynku w tym roku. Mecz miał miejsce 29 lipca podczas turnieju Extreme w Kolonii. Lepsza okazała się wtedy drużyna MOUZ, która wygrała 2:0. Poniżej statystyki ostatnich pięciu meczów Navi oraz MOUZ. Statystyki ostatnich wyników NaVi:
  • Wygrana 2:0 z Monte
  • Wygrana 2:0 z Eternal Fire
  • Wygrana 2:0 z FaZe Clan
  • Wygrana 2:0 z Apeks
  • Wygrana 2:0 z 5yclone
Ostatnie wyniki MOUZ:
  • Wygrana 2:1 z ENCE
  • Wygrana 2:1 z G2 Esports
  • Wygrana 2:0 z FaZe Clan
  • Wygrana 2:0 z FURIA
  • Wygrana 2:0 z MIBR

NaVi – MOUZ GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny finałowy  mecz ESL Pro League Season 18 pomiędzy drużyną NaVi, a MOUZ, rozgrywany dnia 1 października 2023 roku o godzinie 16:00 będzie transmitowany na żywo na Twitch-u. Relację można także obserwować live względem zmieniających się kursów u legalnego bukmachera Betfan.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy