Pobierz aplikację betfan na telefon
NaVi – Evil Geniuses, Specjalna oferta w BETFAN

Dzisiaj dla odmiany zajmiemy się e-sportem. Konkretnie jednym z meczów w ramach ESL Pro League, w którym gracze rywalizują między sobą w popularnej grze Counter-Strike GO. W czwartek zmierzą się ze sobą Natus Vincere (NaVi) i Evil Geniuses.

NaVi – Evil Geniuses (31.03, 19:30) – MATCHDAY BOOST

Spośród dzisiejszych meczów, polski legalny bukmacher BETFAN przygotował ofertę specjalną na mecz CS:GO NaVi – Evil Geniuses. BETFAN w dzisiejszym MATCHDAY BOOST wziął pod lupę właśnie to spotkanie. Polski legalny bukmacher w swojej codziennej promocji podwyższył kurs na jedno z wydarzeń z tego meczu. Specjalny zakład dedykowany jest osobom, które chciałyby obstawić wygraną NaVi. BETFAN podwyższył kurs na taki zakład na aż 2.30 (tradycyjna oferta 1.68). Można więc zarobić zdecydowanie więcej niż u innych bukmacherów. Maksymalna stawka, za jaką można zawrzeć taki zakład wynosi 50 złotych. Warto także dodać, że MATCHDAY BOOST może znaleźć się na kuponie AKO.

NaVi – Evil Geniuses (31.03, 19:30) – Kto gra w obu zespołach i jak wygląda rozgrywka?

Rozgrywki ESL Pro League są rozgrywane systemem BO3, co oznacza, że dany zespół musi wygrać przynajmniej dwie mapy, aby odnieść ostateczny sukces. Rozgrywka w CS:GO toczy się na wybranych przez graczy mapach. W jednej drużynie występuje po pięciu zawodników. Żeby zwyciężyć na danej mapie należy wygrać 16 rund. Każda runda to zupełnie nowe rozdanie, a celem w każdej z nich jest eliminacja wszystkich przeciwników lub podłożenie i wybuch bomby w przypadku drużyny „Terrorystów” albo obrona strefy w przypadku drużyny „Antyterrorystów”.

NaVi: electroNic, Perfecto, S1mple, b1t, headtr1ck

Evil Geniuses: Brehze, Stewie2K, autimatic, RUSH, CeRq

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!