Nantes – Strasbourg: typy, kursy, zapowiedź 07.05 | Ligue 1

Wojciech Sikora

07 maja 2023

nantes
Dziś kontynuujemy 34. kolejkę Ligue 1, a przed nami aż siedem spotkań, które dla wielu będą istotne w kontekście założonych celów. Nantes w jednym z nich zmierzy się na swoim boisku z Strasbourg. Po sporym blamażu w finale pucharu Francji, gospodarze przegrali także w lidze, co aktualnie zrzuciło ich do strefy spadkowej. Dziś zmierzą się z drużyną, która jest tuż nad nimi, więc dla obu będzie to ważne starcie. Kto wyjdzie zwycięsko? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz Nantes – Strasbourg.

Nantes – Strasbourg: Zapowiedź meczu

Do momentu odpadnięcia z Ligi Europy, Nantes radziło sobie świetnie na każdym froncie. Ostatecznie końcówka sezonu pokazała ich zmęczenie, co przełożyło się na porażkę w finale pucharu Francji aż 1:5. Na domiar złego, wyniki poniżej oczekiwań w lidze, co skutkuje aktualnym miejscem w strefie spadkowej. Tuż nad nimi jest ich rywal, choć tylko poprzez bilans bramkowy. Strasbourg bowiem ma tyle samo punktów, jednak radził sobie ostatnim czasem lepiej. Dla obu ekip ten mecz będzie swego rodzaju sporym wyjaśnieniem miejsca na przyszły sezon.

Nantes - Strasbourg: Typ na mecz

1.81

PONIŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Dla obu drużyn pozostałe pięć kolejek, będzie weryfikacją, a dziś zaczną również rywalizację między sobą o miejsce w Ligue 1 na przyszły sezon. U siebie Strasbourg zremisował 1:1, dziś także nie spodziewałbym się wielu goli, z racji wagi spotkania. Moim zdaniem nie zobaczymy więcej niż dwóch trafień.

Nantes - Strasbourg: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Nantes a Strasbourg, w ramach 34. kolejki Ligue 1, odbędzie się 7 maja o 15:00 na Stade de la Beaujoire w Nantes. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na kanale z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy