Pobierz aplikację betfan na telefon
Nantes – Łomża Kielce: Typy, kurs, zapowiedź | 23.02 Liga Mistrzów
Przedostatni mecz w fazie grupowej Ligi Mistrzów 2022/2023, w którym Łomża Kielce zmierzy się z Nantes. Nasza drużyna nie musi martwić się o awans, bowiem już teraz trafią na pewno od razu do ćwierćfinału. Jedynie mogą poprawić swoją pozycję i ewentualnie zająć pierwsze miejsce w tabeli grupy B. Sytuacja ich rywali również niewiele się zmieni w przypadku porażki, ale na pewno będą chcieli utrzymać trzecie miejsce. Kto podejdzie z większym zaangażowaniem do tego starcia? Zapraszam na zapowiedź spotkania Nantes – Łomża Kielce.

Nantes – Łomża Kielce: Zapowiedź meczu

Szesnaście spotkań ligowych, dało Łomży aż 15 wygranych. Jedyną porażkę w lidze odnotowali tylko z Wisłą Płock, przez co spadli na drugą lokatę w tabeli. W Lidze Mistrzów również zajmują drugą lokatę grupy B. Lepsi aktualnie są od nich tylko zawodnicy z Barcelony. Mimo wygranej w poprzednim meczu z Aalborgiem, wciąż tracą trzy punkty do lidera i raczej nic nie powinno się tutaj zmienić.
W tym wypadku druga lokata to także pewny awans od razu do ćwierćfinału, więc ekipa z Kielc wykonała swoją pracę perfekcyjnie. Przed nimi jednak dwa ostatnie starcia grupowe, a w tym pierwsze z Nantes. Francuzka drużyna zajmuje aktulanie trzecią pozycję lecz tracąc sześć punktów nie są w stanie zagrozić polskiej drużynie. Są jednak na pewno zdeterminowani, by tej lokaty nie stracić, więc w teorii powinni być bardziej skupieni na tym spotkaniu niż Łomża.

Nantes - Łomża Kielce: typy, typowanie

Pierwsze starcie tych drużyn przyniosło ogromny worek bramek, po którym Łomża wygrała na swoim terenie 40:33. Teraz ciężko stwierdzić jaki skład wypuści trener Dujszebajew, więc nie będę w tym pojedynku typował zwycięzcy. Myślę, że obie ekipy znów pokażą nam sporo ofensywy i z racji małej wagi meczu, zobaczymy po prostu piękne widowisko. Stawiam na powyżej 62,5 gola.

1.57

POWYŻEJ 62,5 GOLI

betfan

Nantes - Łomża Kielce: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz Ligi Mistrzów piłki ręcznej pomiędzy Nantes, a Łomżą Kielce odbędzie się 23 lutego o 20:45 na hali w Nantes. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Eurosport 2 z polskim komentarzem. Mecz można obejrzeć w internecie i w aplikacji mobilnej Eurosportu.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!