Największe wygrane graczy BETFAN – marzec 2024

Miniony miesiąc wielu graczy BETFAN będzie pamiętać za sprawą wielu naprawdę świetnych meczów, które mogliśmy oglądać i obstawiać. Wielu z nich cieszy się z takich, a nie innych rozstrzygnięć. Przedstawiamy Wam kupony naszych TOP 3 typerów w minionym miesiącu. Kupony wydają się być wręcz niemożliwe do spełnienia, ale jednak nasi gracze byli pewni swoich wyborów. Poniżej przedstawiamy typy oraz najwyższe wygrane graczy BETFAN z marca.

KUPON. 1 – WYGRANA 49 810,95 ZŁ

Stawka – 340 zł

Kurs – 160.85

Najwyższą wygraną w minionym miesiącu w BETFAN było 49 810,95 zł. Gracz zagrał za stawkę 340 złotych, co jest nietypowe jak na tasiemkę. Wszystko poszło zgodnie z planem. Zagrał siedem zakładów na piłkę nożną, a najniższy kurs to 1.54. Kuponu omal nie zespuła Mallorca, ale po bramce Raillo w 85. minucie, wygrała 1:0. Gracz przewidział też wygraną Augsburga z Wolfsburgiem. Wilki początkowo wygrywały 1:0, ale od końcówki pierwszej połowy grały w 10, a Augsburg odwrócił losy rywalizacji. Przejdź do kuponu.

kupon 2 cz1 kupon 2 cz2

KUPON. 2 – WYGRANA 46 752,50 ZŁ

Stawka – 10 zł

Kurs – 5366.48

Drugie miejsce w naszym zestawieniu zajął gracz, który wygrał aż 46 725,50 złotych! Stawka zdecydowanie robi wrażenie, bo aby znaleźć się w naszym zestawieniu, gracz BETFAN potrzebował zaledwie 10 złotych! Oznacza to bardzo wysoki kurs kuponu, który wyniósł aż 5366.48. Zagrał jedynie pięć spotkań, ale kursy które trafił są niewiarygodnie wysokie. Najwyższy z nich to 18.50! Gracz poprawnie wytypował to, że Izrael strzeli pierwszego gola, ale mecz wygra Islandia. Ponadto wygraną aż o 4 722 złote podwyższył AKO BOOSTER. Sprawdź kupon.

Kupon 3 cz1

kupon 3 cz2

KUPON. 3 – WYGRANA 45 540 ZŁ

Stawka – 20 000 zł

Kurs – 2.87

Podium zamyka gracz, który zagrał za 20 000 PLN! To jedna z najwyższy stawek, od kiedy prowadzimy comiesięcznie zestawienie wygranych. Nasz gracz zagrał AKO złożony z dwóch pozycji na NHL. Łączny kurs to równe 2.87. Oba typy weszły bardzo pewnie, a typer BETFAN zapewnił sobie podwojenie stawki z nawiązką. Sprawdź kupon. Wszystkim graczom gratulujemy trafienia takich kuponów!