Pobierz aplikację betfan na telefon
Barcelona łata dziury w defensywie. Celem transferowym… Mustafi?!

FC Barcelona wkrótce może poszerzyć kadrę swojego zespołu… ale czy także wzmocnić? Na celowniku ekipy z Katalonii znajduje się niespodziewanie Shkodran Mustafi z Arsenalu.

ROZCZAROWUJĄCE NAZWISKO

Barcelona rozgrywa trudny sezon pod względem gry obronnej, a stabilizacja formy również jest dla zespołu ogromnym problemem. Defensorzy „Blaugrany” popełniają masę błędów, które nierzadko kończą się utratą bramki, a dodatkowo kilku kluczowych zawodników nabawiło się kontuzji. Wkrótce na Camp Nou zgodnie z doniesieniami mediów może pojawić się Shkodran Mustafi, co wydaje się sporym zaskoczeniem, a właściwie rozczarowaniem dla fanów hiszpańskiej drużyny. Niemiecki obrońca ostatnimi czasy radzi sobie bardzo kiepsko – w obecnym sezonie rozegrał tylko osiem spotkań w barwach „Kanonierów”, a eksperci uznają jego sposób gry za fizyczny i siermiężny, co zupełnie nie pasowałoby do stylu wicemistrza Hiszpanii.

MUSTAFI ZASKOCZY?

Defensor jest związany kontraktem z Arsenalem do czerwca 2021 roku. Oznacza to, że jeżeli Barcelona zdecyduje się na zakup Niemca, nie będzie musiała wydawać dużych pieniędzy. „Kanonierzy” zresztą raczej nie staraliby się za wszelką cenę zatrzymać zawodnika do lata, gdyż w zespole jest już bardzo mało znaczącą postacią. Sam zawodnik również chciałby zmienić kierunek. Mimo wszystko jego nazwisko jest mało przekonujące i wydaje się, że jeżeli Barcelona zakontraktuje piłkarza, będzie to aktem desperacji. Być może jednak Mustafi wbrew przekonaniu dziennikarzy i kibiców odnajdzie się na Camp Nou, dodatkowo w sprawdzonej już La Lidze? Finalizacja rozmów powinna mieć miejsce w okolicach Nowego Roku.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!