MOUZ – Team Vitality: Typy, kursy, zakłady 12.05 | ESL Pro League 19

Adrian Krawczyk

12 maja 2024

Esport, Cs:go

W niedzielę w wielkim finale ESL Pro League MOUZ zmierzy się z Team Vitality. Wydaje się, że jest to sprawiedliwy finał, albowiem obie ekipy spisywały się najlepiej podczas tego turnieju i dzięki temu teraz zagrają w finale. Niewątpliwie zarówno MOUZ, jak i Vitality w ostatnim czasie prezentują dobrą formę. W finale więc czeka nas ciekawe starcie, a kto okaże się w nim najlepszy? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na MOUZ – Team Vitality. 

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz MOUZ – Team Vitality?
  2. Zapowiedź meczu MOUZ – Team Vitality
  3. Jakie są kursy na mecz MOUZ – Team Vitality?
  4. Gdzie obejrzeć mecz MOUZ – Team Vitality?

MOUZ – Team Vitality typy bukmacherskie

1.46

POWYŻEJ 3.5 MAPY

betfan

Choć MOUZ miało wczoraj kłopoty w starciu z Complexity Gaming to ponownie potrafili wyjść z opresji i wygrać spotkanie. Z pewnością to znów doda im sporo wiary w siebie i z pewnością w końcu chcieliby sięgnąć po wygraną w finale. O tę łatwo nie będzie podobnie jak podczas IEM Chengdu, gdzie ulegli 2:0 FaZe Clan. Vitality też wczoraj miało troszkę kłopotów w starciu z Astralis. Tutaj jednak mają zdecydowanie większe szanse w notowaniach od swoich rywali, jednak aż tak bym tych szans nie rozkładał. MOUZ już od dłuższego czasu prezentuje świetną grę, a w finale może być bardzo różnie, albowiem finały rządzą się swoimi prawami. Oczywiście nie mówię, że Team Vitality nie wygra tego meczu, jednak mimo wszystko wydaje mi się, że jest szansa, aby MOUZ powalczyło. Ja spodziewam się dobrego, wyrównanego spotkania i przynajmniej jednej wygranej mapy po stronie MOUZ. Liczę, że dokonają tego na swojej mapie i dzięki temu wybieram typ na ponad 3.5 mapy w tym meczu po kursie 1.46.

MOUZ – Team Vitality kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich notowaniach wskazali kursy bukmacherskie na spotkanie Esportowe w CS:GO2 pomiędzy MOUZ, a Team Vitality. Jasno wynika, że nieznacznym faworytem do wygrania spotkania jest drużyna Team Vitality (kurs 1.35). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna MOUZ, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.13.

MOUZ – Team Vitality GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny finałowy mecz ESL Pro League Season 19, rozgrywany dnia 12. maja 2024 roku będzie transmitowany na żywo na Twitch-u. Relację można także obserwować live względem zmieniających się kursów u legalnego bukmachera Betfan.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbowałem swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie tylko co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy