Pobierz aplikację betfan na telefon
MOUZ – FaZe Clan: Typy, kursy, zakłady 10.02 | półfinał IEM Katowice 2024

W sobotę na IEM Katowice 2024 czekają nas dwa półfinałowe spotkania. W pierwszym MOUZ zmierzy się z FaZe Clan. Oczywiście większe szanse na wygraną daje się drużynie FaZe Clan, jednak jesteśmy już na takim etapie turnieju, że nie można skreślić również drużyny MOUZ. Kto więc okaże się lepszy i zamelduje się w wielkim finale? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na MOUZ – FaZe Clan.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz MOUZ – FaZe Clan?
  2. Zapowiedź meczu MOUZ – FaZe Clan
  3. Jakie są kursy na mecz MOUZ – FaZe Clan?
  4. Gdzie obejrzeć mecz MOUZ – FaZe Clan?

MOUZ – FaZe Clan typy bukmacherskie

1.52

WYGRANA FAZE

betfan

Drużyna MOUZ do półfinału IEM Katowice 2024 weszła bezpośrednio bez rozgrywania spotkania ćwierćfinałowego. Stało się tak, dzięki pokonaniu ENCE. FaZe natomiast rozgrywało wczoraj spotkanie, w którym mierzyło się z G2 Esports. Drużyna G2 była moim cichym czarnym koniem tego turnieju, jednak FaZe to jeden z głównych faworytów i wygrywając 2:0 zapewnili sobie półfinał. Wydaje się, że teraz MOUZ będzie nieco mniej wymagającym rywalem od FaZe Clan, jednak niekoniecznie tak musi być. Nie wiemy też do końca jak na MOUZ wpłynie dłuższa przerwa od gry, albowiem oni wczoraj odpoczywali, podczas gry FaZe Clan toczyło bój. Warto podkreślić, że FaZe Clan z MOUZ mierzyło się dość niedawno, albowiem podczas eliminacji Blast Premier i tam zdecydowanie lepsze okazało się FaZe Clan wygrywając 2:0. Co ciekawe także było to spotkanie półfinałowe. Wydaje się, że tutaj scenariusz może być podobny. MOUZ trafiło do półfinału IEM dość szczęśliwe, bo niewątpliwie trafienie na ENCE w decydującym meczu o awansie było sporym szczęściem, bo pomimo że jest to świetna ekipa to mimo wszystko z pewnością jeszcze nie tak zgrana i doświadczona jak choćby Spirit czy G2 Esports, z którym musiało mierzyć się FaZe. Tutaj jednak moim zdaniem przygoda MOUZ się zakończy, a wielkim finale zagra FaZe Clan, dlatego typuję ich wygraną po kursie 1.52.

MOUZ – FaZe Clan kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich notowaniach wskazali kursy bukmacherskie na spotkanie Esportowe w CS:GO2 pomiędzy MOUZ, a FaZe Clan. Jasno wynika, że nieznacznym faworytem do wygrania spotkania jest drużyna FaZe Clan (kurs 1.52). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna MOUZ, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.35. Dodatkowo warto sprawdzić kursy na ilość map w tym spotkaniu – ponad 2.5 mapy to kurs 1.91, natomiast poniżej 2.5 mapy to współczynnik 1.83.

MOUZ – FaZe Clan GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz Intel Extreme Masters w Katowicach pomiędzy MOUZ, a FaZe Clan rozgrywany dnia 10. lutego 2024 roku będzie transmitowany na żywo na Twitch-u. Relację można także obserwować live względem zmieniających się kursów u legalnego bukmachera Betfan.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!