Motor Lublin – Zagłębie Sosnowiec: typy, kursy, zapowiedź | 21.07 1. liga

Wojciech Sikora

20 lipca 2023

Motor Lublin
W ten weekend wraca nie tylko Ekstraklasa, ale i jej zaplecze. Przed nami pierwsza kolejka 1. ligi sezonu 2023/2024. Motor Lublin, w jednym z dwóch spotkań tego dnia, zmierzy się z Zagłębiem Sosnowiec. Dziś gospodarze zaczynają swoją przygodę w lidze wyższej niż przed rokiem. Przed nimi premierowe starcie. Czy zaczną ten sezon od pierwszych punktów? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Motor Lublin – Zagłębie Sosnowiec.

Motor Lublin – Zagłębie Sosnowiec: Typy bukmacherskie

W ubiegłym sezonie Motor Lublin pokazał prawdziwą wolę walki, bowiem rzutem na taśmę załapali się do baraży o pierwszą ligę. Następnie okazali się lepsi od Kotwicy Kołobrzeg po dogrywce i Stomilu Olsztyn – w rzutach karnych. Tym samym udało im się awansować do 1. ligi, gdzie rozpoczynają dziś swoją przygodę. Pierwszy mecz przeciwko Zagłębiu Sosnowiec wydaje się idealnym rywalem na początek, bowiem ubiegły sezon zakończyli na 11. miejscu.
W tym meczu może wydarzyć się tak naprawdę wszystko. Obie ekipy w trakcie okresu przygotowawczego nie przegrały ani jednego spotkania, jednak w historii między sobą jeszcze nigdy nie mieli okazji się zetknąć. Tutaj spodziewam się ataków z obu stron, ale nie spodziewałbym się wielu goli. Typuję więc poniżej 2,5 gola.

1.83

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Motor Lublin - Zagłębie Sosnowiec: Kursy bukmacherskie

Analitycy spodziewają się tutaj bardzo wyrównanego starcia, co jest logiczne,, ponieważ nie wiemy czego się spodziewać. Minimalnie stawiają jednak wyżej szanse Motoru Lublin, na którą kurs obecnie wynosi 2.49. Mimo to goście wciąż nie pozostają według ekspertów bez szans, bowiem na ich wygraną kurs wynosi 2.85.

Motor Lublin - Zagłębie Sosnowiec: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Piątkowy mecz pomiędzy Motor Lublin a Zagłębie Sosnowiec w ramach 1. kolejki 1. ligi polskiej, odbędzie się 21 lipca 20:30 na stadionie Arena Lublin w Lublinie. Mecz będzie emitowany przez stację Polsat Sport z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy