Pobierz aplikację betfan na telefon
Motor Lublin – Wisła Kraków: Typy, kursy, zapowiedź. Puchar Polski

Jeśli macie czas wolny o 14.30 to gorąco zapraszam do Lublin na mecz Pucharu Polski pomiędzy Motorem, a Wisłą Kraków. Obie drużyny dziel i jedne poziom rozgrywkowy, a ten mecz nam pokaże czy tak jest w istocie. Motor ma sporą szansę na sprawienie sensacji. Wisła sprawia sensacje praktycznie całą jesień! Zapraszam na zapowiedz tego meczu oraz typy!

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Puchar Polski: Motor Lublin – Wisła Kraków – zapowiedź meczu

Można na ten mecz spojrzeć statystycznie, patrząc w mecze ostatnie obu zespołów, ale myślę, że to będzie inny mecz. Tylko tu i teraz. Dla Motru to może być nagroda za to, że po zmianie trenera skutecznie ratują sezon w 2. Lidze. Notują dobre mecze, są na fali mentalnej. Wiślacy z kolei mają problemy z grą w 1. Lidze i wygrywaniem. Dla nich liczy się powrót do Ekstraklasy i być może większe sił szykują na ostatni swój ostatni mecz przed Mundialem – 13. listopada z Sandecją.

 

Puchar Polski: Motor Lublin - Wisła Kraków - typy 

Puchar Polski jak powszechnie wiadomo rządzi się własnymi prawami. Myślę, że tym meczu może być bardzo podobnie. To znaczy faworyt z racji na doświadczenie, markę oraz pieniądze mimo wszystko - czyli Wisła Kraków, może mieć duże problemy z odradzającym się Motorem Lublin. Motor idzie ostatnio jak burza, a w Pucharze są dalej dzięki wyeliminowaniu Zagłębia Lubin. Skoro wyrzucili drużynę Ekstraklasową w kryzysie, to czemu mają nie wyrzucić drużyny z 1. Ligi w kryzysie?

2.67

AWANS MOTORU

betfan

 

Puchar Polski: Motor Lublin - Wisła Kraków - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Czwartkowy mecz Pucharu Polski między Motorem Lublin, a Wisla Krakow odbędzie się 9 listopada o 14:30 na Lublin Arena w Lublinie. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Polsacie Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Polsat BoxGo.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!