Motor Lublin – Podbeskidzie Bielsko-Biała: Typy, kursy, zakłady 26.05

Adrian Krawczyk

26 maja 2024

 

Podbeskidzie
W niedzielnym meczu ostatniej kolejki Fortuna 1 Liga Motor Lublin podejmie na własnym obiekcie Podbeskidzie Bielsko-Biała. Dla Motoru to piekielnie ważne spotkanie, albowiem walczą oni o baraże do Ekstraklasy. Podbeskidzie natomiast jest już pewne spadku, dlatego to idealna szansa przed drużyną z Lublina na wygraną i baraże. Czy uda im się tego dokonać? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Motor Lublin – Podbeskidzie Bielsko-Biała.
Z tego artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Motor Lublin – Podbeskidzie Bielsko-Biała?
  2. Zapowiedź meczu Motor Lublin – Podbeskidzie Bielsko-Biała
  3. Jakie są kursy na mecz Motor Lublin – Podbeskidzie Bielsko-Biała?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Motor Lublin – Podbeskidzie Bielsko-Biała?

Motor Lublin – Podbeskidzie Bielsko-Biała typy bukmacherskie

Betfan logo
Wygrana Motoru
Zagraj już teraz

Motor Lublin na ten moment przy dobrym układzie w innych spotkaniach potrzebuje zaledwie 1 punktu, aby załapać się na baraże do Ekstraklasy. Wydaje się, że to zadanie jest łatwe do zrealizowania, albowiem zagrają w ostatniej kolejce z Podbeskidziem, które ma pewny spadek i w tym meczu nie zagra już o nic. Wydaje się więc, że Motor nie powinien mieć w tym spotkaniu problemów, tym bardziej że zagra u siebie. Stawiam na pewną wygraną Motoru i ich baraże do Ekstraklasy.

Motor Lublin – Podbeskidzie Bielsko-Biała kursy bukmacherskie

  • Wygrana Moro Lublin – 1.45
  • Remis – 4.70
  • Wygrana Podbeskidzie Bielsko-Biała – 6.40
  • Powyżej 2.5 goli – 1.65
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.80

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Motor Lublin – Podbeskidzie Bielsko-Biała wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Motoru Lublin (kurs 1.45). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości – Podbeskidzie Bielsko-Biała, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 6.40. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Motor Lublin – Podbeskidzie Bielsko-Biała to może liczyć na kurs 4.70. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.65, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.30.

Motor Lublin – Podbeskidzie Bielsko-Biała gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Niedzielny mecz pomiędzy Motorem Lublin, a Podbeskidzie Bielsko-Biała w ramach 34. kolejki polskiej Fortuna 1 Ligi, odbędzie się 26. maja o 15:00 na Arena Lublin. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Motor Lublin – Podbeskidzie Bielsko-Biała przeprowadzi Polsat Sport Premium 6.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy